PTT Haziran 2021 Kampanyası: Aylık 232 TL Taksitle 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Desteği

PTT İhtiyaç kredisi kampanyası Haziran ayına özel olarak yenilendi. PTT emekli kredisi ve ihtiyaç kredisi paketinde Haziran ayına özel olarak sunulan başvuru fırsatı, N Kolay ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ilgili detaylar haberimizde...

PTT Haziran 2021 Kampanyası: Aylık 232 TL Taksitle 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Desteği

Yaygın bayi ağı nedeni ile başvuru kolayığı sunan PTT ihtiyaç kredisi başvurularını kabul etmeye devam ediyor. Haziran ayına özel olarak güncellenen yeni kampanya kapsamında PTT yeniden Aktif Bank ile işbirliğine gittİ. PTT Aktif Bank tüketici kredisi paketinde 30 bin liraya kadar nakit para desteği sunuluyor. 

PTT TÜKETİCİ KREDİSİ! AKTİF BANK PTT İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI

Haziran ayına özel olarak sunulan kampanya kapsamında N Kolay ihtiyaç kredisi ile nakit paraya ihtiyacı olan kişilere destek sunuldu. Başlatılan kampanyada kefilsiz şartsız ihtiyaç kredisi verileceği ilan edilirken acil nakit para ihtiyaçları için yüzde 2.59 seviyesinden başlayan oranlarla 36 ay vadeil olarak kredi kullanılabileceği ilan edildi. 

PTT ihtiyaç kredisi başvurusu için en yakın PTT şubesi üzerinden başvuru yapma imkanı sunulurken ihtiyaç kredisi faiz oranı kredi başvuru formu dolduran kişinin kredi notu ortalamasına göre belirlenecek. Düşük kredi notu ortalaması olan kişilere daha yüksek faiz oranı uygulanırken kredi notu yüksek olan kişiler ise yüzde 2,59 seviyesi ile kredi kullanabilecek. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık kredi taksit ödemesi 36 ay vadeli kredi paketinde 232,72 lira olarak gerçekleşecek. 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulan pakette ne yazık ki kredi faiz oranları bankaların ihtiyaç kredisi oranlarına göre daha yüksek seviyelerde uygulanıyor. 

En uygun ihtiyaç kredisi veren banka olan QNB Finansbank üzerinden 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 188 lira olarak gerçekleşiyor. Yani PTT üzerinden kredi kullanan kişilerin cebinden aylık 45 lira daha fazla para çıkıyor.

Yorumlar (0)