PTT Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı: Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Kefilsiz, Şartsız 80 Bin Liraya Kadar Anında N Kolay Emekli Kredisi!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK ile Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TCMB tarafından alınan kararlar sonrası bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselirken PTT Ağustos ayına özel yeni ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusunda bulundu.

PTT Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı: Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Kefilsiz, Şartsız 80 Bin Liraya Kadar Anında N Kolay Emekli Kredisi!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK ile Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TCMB tarafından alınan kararlar sonrası bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselirken PTT Ağustos ayına özel yeni ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusunda bulundu. PTT Aktifbank N Kolay emekli kredisi kampanyası kapsamında maaşını PTT üzerinden alan emeklilere özel anında kefilsiz, şartsız 80 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuldu. İşte kredi çekmek istiyorum diyen kişiler için PTT ihtiyaç kredisi faizi oranı ve başvuru PTT kredi başvurusu için merak edilen detaylar... PTT kredi veriyor mu, PTT emekli kredi kampanyası faizi oranı, PTT kredi hesaplama ve başvuru imkanı şartları ile yaş sınırı kaç sorularının yanıtları!

Vatandaş bankaların büyük bir hızla yukarı yönlü hareket eden hızla yükselen kredi faiz oranları sonrası büyük bir şok yaşarken kredi çekmek isteyenler yükselen faiz oranları sonrası büyük şok yaşamıştı. Bankalardan umudu kesen vatandaş için PTT kredileri bir diğer öne çıkan alternatif olmuştu. Ağustos ayına özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlatan PTT emeklilere özel ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. 

PTT EMEKLİ KREDİ BAŞVURUSU KAMPANYASI: AKTİF BANK N KOLAY EMEKLİ KREDİSİ! PTT internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile yeni bir ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulduğu ilan edildi. Yapılan güncelleme sonrasında Aktif Bank N Kolay emekli kredisi ile PTT şubeleri üzerinden kredi kullanma imkanı sunuldu. Banka tarafından yapılan açıklamada acil nakit paraya ihtiyacı olan ve maaşını PTT şubeleri üzerinden alan emeklilere 80 bin liraya kadar kefilsiz, şartsız, aynı gün kredi kullanma imkanı tanındığı duyuruldu. Kredi faiz oranı en kısa 3 ay, en uzun 60 ay ile sınırlandırılırken en düşük kredi tutarı bin 250 lira ve en yüksek ise 80 bin lira olarak belirlendi. PTT İHTİYAÇ KREDİ FAİZİ ORANI YÜZDE KAÇ?PTT ihityaç kredisi faizi oranı 15 bin liraya kadar olan krediler için yüzde 1.89 olarak belirlenirken 15 bin liradan 80 bin liraya kadar olan kredi başvuruları için ise yüzde 1.69 oldu. 

AKTİF BANK N KOLAY PTT EMEKLİ KREDİSİ HESAPLAMA 2020

PTT EMEKLİ KREDİSİ YAŞ SINIRI KAÇ, KAÇ YAŞINA KADAR EMEKLİLER İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKEBİLİR?PTT Aktifbank N Kolay emekli kredisi için yaş sınırı ise 80 olarak duyuruldu. 80 yaşına kadar olan emekliler ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurma hakkına sahip olurken müşteri yaşı ve vade süresi toplamı için ise 85 yaş sınırı getirildi. Yani örneğin emeklinin yaşı 80 ise en fazla 60 ay vadeli kredi kullanacak ve 6 yıl vadeli kredi kullanımına olanak sağlanmayacaktır. Aktifbank N Kolay emekli kredisi başvurusu için emekliler sadece kimlik belgeleri ile kendilerine en yakın PTT şubeleri üzerinden başvuru yapacaklar. Bu esnada doldurulacak olan PTT kredi başvuru formu ile emeklinin başvuru işlemleri yapılacak ve onay verilmesi durumunda kredi ödemesi PTT şubeleri üzerinden yapılacaktır. Emlak365.com


Yorumlar (0)