PTT Yeni Yıl Kredisi Açıklandı! Kefilsiz Şartsız, 30 Bin TL Kredi En Yakın PTT Şubesinde

PTT'den kredi çekip ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için bankanın yeni yıl kredisi özellikleri açıklandı.

PTT Yeni Yıl Kredisi Açıklandı! Kefilsiz Şartsız, 30 Bin TL Kredi En Yakın PTT Şubesinde

PTT'den kredi çekip ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için bankanın yeni yıl kredisi özellikleri açıklandı. 30 bin TL limitle verilecek olan kredi için başvurular müşterilere en yakın PTT şubelerinden yapılacak.

Kredi ihtiyacı olanlar için PTT yılbaşı kredisinin özellikleri açıklandı. Aktifbank aracılığıyla sağlanan PTT kredisi için özel şartlar bulunuyor. PTT'nin ilan ettiği özel şartları sağlayanlar ise ilan edilen özelliklerle nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. 

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 2020 ARALIK SONU

PTT'nin ihtiyaç kredisi olanaklarından faydalanmak için başvuruda bulunacak kişinin maaşını kurum bünyesinden alması gerekiyordu. Daha önce PTT çalışanları dışında, emekliler, kamu veya özel sektör çalışanları aylık maaş ödemelerini PTT bünyesinden alıyorlarsa kredi için başvuruları kabul ediliyordu. Ancak kurum yeni yıl kredisinde tüm başvuruları değerlendirecek. 

PTT Kredi Açıklaması

"%1,99’dan başlayan faizlerle 36 ay vade ve 30.000 TL ye kadar size en yakın PTT iş yerlerine giderek bilgi ve belgelerinizi iletip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz."

Kurumun Aralık ayı son günlerinde yeni yıla özel duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında, PTT'nin daha önceki dönemlerde sunduğu kredi özellikleri değiştirildi. Daha düşük limitle kredi sağlayan PTT kredi özelliklerini şu şekilde açıkladı. 

PTT YENİ YIL KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

PTT tarafından ilan edilen yeni yıl kredisi özelliklerinde müşterilere sağlanacağı açıklanan faiz oranları, kredi vade süreci, limit ve diğer seçenekler şunlar;

* PTT ihtiyaç kredisi limiti en fazla 30.000 TL olarak kullanılacak.

* Kurum müşterilerine kişiye özel değişen oranlarla kredi imkanı sunacak.

* Geri ödemeler 36 ay vade ile yapılabilecek. 

BAŞVURULAR SADECE PTT ŞUBELERİNE YAPILACAK?

PTT'nin kredi başvuru işlemleri sadece şubeler üzerinden yapılacak. Müşteriler kimlik belgeleri ile kendilerine en yakın PTT şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunacaklar.

Yorumlar (0)