PTT'den Emeklilere Özel Yüz Güldüren Kefilsiz, Şartsız İhtiyaç Kredisi!

Bankacılık hizmetleri sunmaya başlayan PTT maaşını şubeleri üzerinden alan emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı.

PTT'den Emeklilere Özel Yüz Güldüren Kefilsiz, Şartsız İhtiyaç Kredisi!
Bankacılık hizmetleri sunmaya başlayan PTT maaşını şubeleri üzerinden alan emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Başlatılan kampanya kapsamında 80 yaşına kadar olan emeklilere 36 ay vadeli 80 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı sunuldu.

AKTİFBANK N KOLAY EMEKLİ KREDİSİ​ KAMPANYASI MART 2021

Maaşını PTT'den alan emeklilere özel olarak başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyası ile en yakın PTT şubesi üzerinden başvuru yapan emeklilere 80 bin liraya kadar nakit para desteği sunulacak. Bir yandan pandemi bir yandan da yükselen enflasyon ve gelen zamların ardından vatandaş geçim derdine düşerken ay sonunu getirmekte zorlanan emekliler talep etmeleri durumunda PTT şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi çekebilecek.

En az 3 ay en uzun ise 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulan kredi paketi kapsamında 80 bin lira olarak belirlenen üst limit sınırına kadar ihtiyaç kredisi çekilebilecek. PTT Emekli kredisi başvuruları PTT şubeleri üzerinden kabul edilecek.

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI! 

Kampanyaya başvuruda bulunmak isteyen kişiler için başvuru şartı olarak sadece emeklinin 80 yaşını aşmaması ve maaşını PTT şubeleri üzerinden alma şartı aranacak. Bu şartlara sahip olan tüm emekliler PTT şubelerini ziyaret ederek emekli kredisi çekmek için başvuruda bulunabilecek.PTT EMEKLİ KREDİSİ HESAPLAMA MART 2021! İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Emeklilere faizsiz kredi müjdesi beklenmeye devam ederken PTT emekli kredisi paketinde Aktif Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2.69 olarak uygulanacak. 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan bir emeklinin ihtiyaç kredisi taksit tutarı 473 TL olarak gerçekleşirken 50 bin TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları ise 2 bin 368 TL olarak gerçekleşecek.
Yorumlar (0)