QNB Finansbank Hazır Kredi Kampanyası ile Şubeye Gitmeden Anında İhtiyaç Kredisi!

Acil nakit paraya ihtiyaç duyduğu anda ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ve prosedürleri ile uğraşmak istemeyen ve anında kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı.

QNB Finansbank Hazır Kredi Kampanyası ile Şubeye Gitmeden Anında İhtiyaç Kredisi!
Acil nakit paraya ihtiyaç duyduğu anda ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ve prosedürleri ile uğraşmak istemeyen ve anında kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Anında hazır kredi desteği haberimizde!

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken yükselen faiz oranları sonrasında bankalar farklı kampanyalar sunarak müşteri çekmeye çalışıyor. Bunlardan en çok rağbet görenleri de pandemi nedeni ile bankaya gitmek istemeyen kişilere sunulan şubesiz kredi kampanyaları oluyor.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ KAMPANYASI! 

Finansbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi çekmek istediği anda ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ve prosedür işlemleri ile uğraşmak istemeyen kişilere yönelik olarak hazır kredi desteği verilecek.

Banka tarafından yapılan duyuruda "Hazır Kredi, acil nakit ihtiyacınız olduğunda size hızlı ve kolay çözümler üretir. Başvuru ve evrak gibi prosedürlerle vakit kaybetmeden limitiniz dahilinde dilediğiniz tutarı hemen kullanabilirsiniz" ifadelerine yer verildi.

ŞUBEYE GİTMEDEN İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMA FIRSATI! 

Sunulan kredi kampanyası kapsamında şubeye dahi gitmeden anında kredi kullanma imkanı sunuldu. 36 aya varan vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulan kredi paketi kapsamında sunulan kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Finansbank ek hesap ürünlerinin bulunması gerekiyor.

Ek hesaba bağlı olan ek kredi limiti sayesinde ihtiyaç anında kredi çekmek isteyen kişiler bu limit dahilinde kendilerine 2 aydan 36 aya kadar vadeli olmak üzere şubeye gitmeden kredi çekecek. Bu limit üzerinden internet şubesi üzerinden hazır kredi limiti anında hesaplarına aktarılacak.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yüzde 1.59 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunan QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru formu QNB Finansbank şubeleri üzerinden, ATM'den, bireysel cep şubesi ve internet şubesi üzerinden yapılabilecek.

İnternetten hazır kredi başvurusunda bulunmak için burayı TIKLAYABİLİRSİNİZ...

Gelen ekran üzerinden sizden istenilen kimlik numarası, doğum tarihi ve cep telefonu gibi bilgileri girerek kredi başvurusu yapabilir, hazır kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz...

Emlak365.com
Yorumlar (0)