QNB Finansbank İhtiyaçlarını Değil Ödemeni Ertele Kampanyası: 3 Ay Ertelemeli ihtiyaç Kredisi

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yükselmeye devam ederken QNB Finansbank yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı.

QNB Finansbank İhtiyaçlarını Değil Ödemeni Ertele Kampanyası: 3 Ay Ertelemeli ihtiyaç Kredisi

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yükselmeye devam ederken QNB Finansbank yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. İhtiyaçlarını erteleme ödemeni ertele adı verilen yeni kredi kampanyası kapsımında 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi verilecek. Detaylar haberimizde...

İhtiyaç kredisi faiz oranları yükselirken bankalar süreçte müşterilerini tekrar kredili ürünlerine çekmek adına yeni kampanyalar başlatmaya devam ediyor. Bu bankalardan biride QNB Finansbank olarak öne çıktı. Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında şimdi al Şubat 2021 'de öde fırsatı sunuyor. QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! ŞİMDİ AL ŞUBAT 2021'DE ÖDE İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMA FIRSATITürkiye'nin en çok kredi veren özel bankaları arasında yer alan QNB Finansbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında yüzde 1.35 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi desteği sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere QNB Finansbank ilk taksit ödemesini 2021 yılının Şubat ayına erteleme imkanı sunarken bu sayede 2021 yılına çok daha rahat maddi koşullar altında girilmesine olanak sağlanıyor. 

"Her türlü acil nakit ihtiyacınızda QNB Finansbank yanınızda" sloganı ile başlatılan kampanya kapsamında kredi ödemesi ile acil nakit para ihtiyaçları hemen karşılanırken ilk taksit ödemesi ise Şubat 2021 dönemine erteleniyor. QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 15 BİN LİRA KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan QNB Finansbank ile 36 ay vadeli 15 bin TL kredi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 553,18 TL olarak gerçekleşiyor. 

İhtiyaç kredisi başvurusu için isteyen kişiler internet sitesi üzerinden online kredi başvurusu yapabilirken yine QNB Finansbank internet şubesi müşterisi olan kişiler ise krediler bölümünden hemen başvur butonuna basarak anında internetten kredi onayı olarak şubesiz kredi desteğinden yararlanabiliyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)