QNB Finansbank'tan 375 TL Taksitle 10 Bin TL Bayram Kredisini Yetişen Alıyor!

Türkiye'de vatandaşların yaşadığı nakit sıkışıklığına bayram öncesi bankalar tarafından bayram kredileri ile çözüm üretiliyor. Bayram kredisi kampanyası ile dikkat çeken QNB Finansbank oldukça cazip imkanlarla ihtiyaç kredisi veriyor. 

QNB Finansbank'tan 375 TL Taksitle 10 Bin TL Bayram Kredisini Yetişen Alıyor!

Türkiye'devatandaşlar son dönemlerde önemli bir nakit akışı sorunu yaşıyorlar. Özellikle tam kapanma sokağa çıkma yasakları kapsamında çok sayıda vatandaşın ekonomik durumu direkt olarak etkilendi. Bunun için de vatandaşlar yaşanan nakit sorununa çözümü QNB Finansbank bayram kredisi kampanyası ile bulabiliyorlar. Peki QNB Finansbank bayram kredisi özellikleri nelerdir?

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ

Türkiye'de bankalar her bayram öncesinde mutlaka bir bayram kredisi kampanyası düzenlerler. Ramazan Bayramı öncesinde en dikkat çekici bayram kredisi kampanyalarından birisine de QNB Finansbank imza attı. QNB Finansbank'ın bayram kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar piyasadaki en düşük faizlerden birisi ile karşılaşıyorlar. Ayrıca bayram kredisini bugün kullanan vatandaşlar bu kredinin geri ödemesine 3 ay sonra başlayabiliyor. İnsanın aklını başından alan 3 ay erteleme imkanı bu kredi kampanyasının en net özelliği olarak belirtiliyor. 

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ MALİYETLERİ!

QNB Finansbank'tan bayram kredisi kampanyasından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından 36 aya kadar vade imkanı tanınıyor. Bu imkandan yararlanan müşteriler aylık 1,44 faiz oranı ile karşılaşıyorlar. Üstelik 3 ay ödeme erteleme imkanı ile hemen ödemeler başlamıyor. Bugün kredi kullanan müşterilerin ödeme planları 3 ay sonrasından başlanarak hesaplanıyor. Ancak dileyen müşteriler 3 ay ödeme erteleme avantajından yararlanmayabiliyorlar. Bu tamamen müşterinin tercihine bırakılmış bir durum oluyor. 

10 BİN TL BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 10 Bin TL bayram kredisi kapsamında ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,44 kredi faizi uygulanıyor. Bu kapsamda bir kredi için müşteriler bankaya her ay 375 TL kredi taksiti ödüyorlar. 3 yılın sonunda ise müşterilerin yaptıkları toplam ödeme ise 13.514 TL oluyor.

Yorumlar (0)