İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank Tanışma Kredisi Kampanyası ile En Uygun İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi paketi ile düşük faiz oranları ile nakit para desteği sunuyor. Üstelik son 1 sene içerisinde Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmayan kişilere yönelik olarak daha düşük faiz oranları ile kredi çekmek imkanı sunulacak. QNB Finansbank tanışma faizi kampanyası haberimizde...

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi paketi ile düşük faiz oranları ile nakit para desteği sunuyor. Üstelik son 1 sene içerisinde Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmayan kişilere yönelik olarak daha düşük faiz oranları ile kredi çekmek imkanı sunulacak. QNB Finansbank tanışma faizi kampanyası haberimizde…

Bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler sunulan kampanyaları yakından takip ediyor. İndirimli konut kredisi veren bankalardan biri de QNB Finansbank oldu. Son 1 senedir QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi ya da hazır ihtiyaç kredisi paketinden kullanmayan kişilere yönelik olarak tanışma faizi adı altında düşük faizli kredi desteği verecek. 

QNB FİNANSBANK TANIŞMA KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Düzenlenen kampanya kapsamında QNB Finansbank tarafından tanışma faiz oranı yüzde 1.33 olarak açıklandı. Açıklanan oran aynı zamanda bankalar tarafından verilen en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak birinci sırada yer aldı. En uygun konut kredisi veren banka QNB Finansbank olurken en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.33 olarak revize edildi. 

Kampanyadan yararlanan kişilerin 36 ay vadeli 15 bin lira kredi çekmeleri durumunda aylık taksit tutarı 550,99 TL olacak. Kampanya için aranılan tek şart ise geriye dönük 1 senelik zaman dilimi içerisinde QNB Finansbank tarafından verilen ihtiyaç kredisi paketinden yararlanmamak olarak açıklandı. 

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere büyük kolaylık sağlayan QNB Finansbank 0850 220 8 573 numaralı  Alo Kredi hattı telefon numarası üzerinden başvuru yapabilecekleri gibi TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak ta yapabiliyorlar. Yine QNB Finansbank üzerinden internet ve cep şubesi üzerinden de yapılabiliyor. 

İhtiyaç kredisi başvurusu için 18 yaş üstü olmak ve aylık düzenli gelir belgesine sahip olmak yeterli olurken kredi notu uygun seviyede olan kişilerin kredi onayı aynı gün verilerek kerdi çekilmesine olanak sağlanıyor. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir