QNB Finansbank Yeni Destek Kredisi: 9 Ay Ertelemeli Şimdi Al 2022'de Öde Kredi Kampanyası!

Ekonomide yaşanan dalgalanma bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına olan ilgiyi arttırırken acil nakit paraya ihtiyacım var diyenler için bankalar kredi kampanyalarını peş peşe duyurmaya devam ediyor. Bunlardan biri de 9 ay ertelemeli destek kredisi kampanyası düzenleyen QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank 9 ay ödemesiz dönemli, şimdi al 2022'de öde destek kredisi başvuru şartları neler, kimler kullanabilir?

QNB Finansbank Yeni Destek Kredisi: 9 Ay Ertelemeli Şimdi Al 2022'de Öde Kredi Kampanyası!
Pandemi nedeni ile artan ekonomik sıkıntılar bankaların ihtiyaç kredisi paketlerine olan talepleri arttırmaya devam ederken, bankaların kredi kampanyaları da tüm hızı ile sürüyor. Konu hakkında yeni bir kampanya açıklaması da QNB Finansbank tarafından duyuruldu.

Yapılan kampanya duyurusu ile ilk 9 ay ana para ödemesiz kredi kullanımına izin verileceği duyuruldu. Başvurular QNB Finansbank şubeleri yanı sıra aynı zamanda QNB Finansbank internet sitesi üzerinden de kabul edilecek.

QNB FİNANSBANK KOBİ İŞE DEVAM KREDİSİ!

QNB Finansbank KOBİ kredileri arasında yer alan işe devam kredisi kampanyası kapsamında yapılan duyuruda "9 aya kadar anapara ödemesiz , aylık 1.49’dan başlayan faiz oranlarıyla QNB Finansbank olarak KOBİ İşe Devam Kredisi ile tam da doğru zamanda KOBİ’lerimizin yanındayız.

KOBİ İşe Devam Kredisi ile 9 aya kadar anapara ödemesiz, aylık 1.49 faiz oranlarıyla başlayan, 36 ay’a varan ödeme seçenekleri ile yanınızdayız. KOBİ İşe Devam Kredisi’nden yararlanmak için anında başvurun" ifadelerine yer verildi.Sunulan kredi destek paketinden yararlanan KOBİ'ler 1 milyon liraya kadar kredi kullanabilecekler. Düzenlenen kampanyadan Kobi Nakit Hesap, KOBİ Ticari Kredi Kartı veya çek karnesi, Rahat Paket ve 2 adet OFÖ ürünlerine sahip olan tüm KOBİ'ler yararlanabilecek. 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunulurken kullanılan kredinin aylık faiz oranı ise yüzde 1.49 olarak uygulanacak. Kredi faiz oranı başvuruda bulunan KOBİ'lere özel olarak belirlenirken en düşük kredi faiz oranı başlangıç seyiyesi 1.49 olarak uygulanacak.
Yorumlar (0)