QNB Finansbank'tan 5.000 TL Hızlı Kredi! Tek Tıkla Başvurun Anında ATM'den Çekin

Acil ve hızlı nakit ihtiyacı olanlar için bankaların hızlı kredi paketleri bulunuyor.

QNB Finansbank'tan 5.000 TL Hızlı Kredi! Tek Tıkla Başvurun Anında ATM'den Çekin
Acil ve hızlı nakit ihtiyacı olanlar için bankaların hızlı kredi paketleri bulunuyor. Bu hızlı kredi paketlerinden bir tanesi de QNB Finansbank tarafından sağlanıyor. Müşterilerine kolay kredi sağlayan bankanın günce faiz oranlarıyla birlikte tüm kredi özelliklerini derledik.

ACİL İHTİYAÇLAR İLE BİRLİKTE ANINDA KREDİ

Bahar aylarında çeşitli ihtiyaçları, borçları, ödemeleri, yatırımları için kredi kullanacak olanlara QNB Finansbank online veya SMS ile başvuru ile kredi sağlıyor. Mart ayının en düşük faiz oranlarından birisine sahip olan banka müşterilerine hem kolay başvuru hemde kolay kredi kullanımı sağlıyor.

Müşteriler bankanın resmi web sitesi üzerinden online olarak çok kısa sürede kredi başvurularını yapabilirler. Bankanın web sayfasına erişim sağlayan vatandaşlar T.C. numaraları ve telefon numaraları ile birlikte kredi başvurularını yapabilirler. Ön başvurunun ardından banka krediye onay verirse esas başvuruda bulunup talep edilen tutar bankadan kredi olarak çekilebilir.

QNB Finansbank'ın sağladığı bir diğer kredi başvuru yöntemi ise SMS ile başvuru. Bankanın yine web sitesi üzerinden ilan edilen yöntemler çok kısa ve kolay bir şekilde kredi başvurusu tamamlanır.

5.000 TL ANINDA HESABINIZDA

QNB Finansbank müşterilerinin belli bir limite kadar olan kredi taleplerini online olarak sağlıyor. Kredinin onaylanması durumunda ise müşterilerin hesabına yatırılıyor. Müşteriler 5.000 TL'ye kadar olan kredilerini anında ATM'lerde 7 gün 24 saat çekebilirler. Bankanın online kredisinden daha yüksek bir tutarda kredi kullananlar 5000 TL'yi atamadan diğer tutarı ise banka şubelerinden alabilirler.

Çok yüksek limitle ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar ise banka şubelerine gitmeleri gerekiyor. Banka şubelerinden 70 bin TL veya gelir durumunuza göre daha yüksek tutarda ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz .

5.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

QNB Finansbank'tan 5.000 TL kredi kullanıp 36 ay vadede ödemek isteyen bir müşterinin yapacağı ödemelere ilişkin plan.KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

* QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1.39

* Banka müşterilerine 36 aya kadar vade sağlıyor. Uzun veya kısa vadeli ödemelerde faiz oranı değişmiyor.

* İhtiyaç kredisi kullanımlarında kredi puanı önemli. Düşük kredi puanı olanlara faiz oranı daha yüksek oranda uygulanabilir.

* Müşterilerin kullanacakları kredi için esnek ve kolay ödeme seçenekleri mevcut. Gelir durumuna göre müşteriler özel ödeme planları seçebilirler.
Yorumlar (0)