QNB Finansbank'tan Şimdi Al Temmuz'da Öde Bayram Kredisi Kampanyası!

Bankaların bayram kredisi kampanyaları 2021 başladı. Ceplere bayram ettirecek kredi kampanyaları için ilk duyuru QNB Finansbank tarafından yapıldı. Finansbank bayram kredisi kampanyası ile 3 ay ertelemeli kredi vereceğini duyurdu. İşte Finansbank bayram kredisi başvurusu detayları ve faiz oranları!

QNB Finansbank'tan Şimdi Al Temmuz'da Öde Bayram Kredisi Kampanyası!
Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi bankaların beklenen Bayram Kredisi Kampanyaları da açıklanmaya başlandı. Bu sene bayram kredisi vereceğini duyuran ilk banka QNB Finansbank oldu. Finansbank Bayram kredisi için hem cazip kredi faiz oranı hem de 3 ay erteleme imkanı sundu.

CEPLERE BAYRAM ETTİRECEK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI! 

QNB Finansbank tarafından açıklanan kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.44 olarak ilan edilirken isteyen kişilere de 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sağlanacağı ilan edildi.

Kampanya kapsamında 15 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulurken kredi vadesi ise 36 ay ile sınırlandırıldı. Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler başvurularını kendilerine en yakın Finansbank şubesinden yapabileceği gibi internetten online kredi başvurusu yapma imkanı da sunulacak.QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA! 36 AY VADELİ 15 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Kredi kampanyası 3 ay ertelemeli olarak düzenlenirken kampanyadan yararlanarak Nisan ayında kredi kullanan kişiler 3 ay ötelemeli kredi kullanmaları sayesinde ilk taksit ödemesini Temmuz ayında başlayacaklar.

Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.44 seviyesinden başlarken kampanya kapsamında 15 bin liraya kadar kredi desteği sağlanacak. 36 ay vadeli 15 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları ise 563 TL olarak gerçekleşecek. 36 ay vadeli kredinin geri ödemesi ise 20 bin 271 TL olarak gerçekleşecek. Yani 15 bin lira kredi kullanan bir kişi bankaya 5 bin 271 lira faiz ödemeşi olacak.

İsteyen kişiler ihtiyaç kredisi başvurusu için 850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattı üzerinden 7/24 kredi başvurusu yapma imkanına da sahip olacaklar. İhtiyaç kredisi  başvurusu için sadece kimlik belgesi yeterli olurken Finansbank hesabı olan kişiler bankaya gitmeden kredi kullanma kolaylığı ile kefilsiz, belgesiz kredi kullanma kolaylığından da yararlanabiliyorlar.

SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için ise sadece TC kimlik numarası yazılarak oluşturulan mesajın 5030 telefon numarasına SMS gönderilmesi yeterli oluyor.
Yorumlar (0)