QNB Finasbank'ın Liste Başı Yüzde 1,39 Faiz Oranlı Kredisi Kullanılmaya Başlandı!

QNB Finansbank’ın kendi müşterilerine %1,39 faiz oranı ile sunacağı kredi maksimum 30 bin TL tutara kadar kullanılabilecek.

QNB Finasbank'ın Liste Başı Yüzde 1,39 Faiz Oranlı Kredisi Kullanılmaya Başlandı!
QNB Finansbank’ın kendi müşterilerine %1,39 faiz oranı ile sunacağı kredi maksimum 30 bin TL tutara kadar kullanılabilecek. Bu tutar üzerine çıkılması halinde ise faiz oranlarında değişim yaşanıyor. Bu kampanyalı ihtiyaç kredisi için vatandaşlara sunulan maksimum vade süresi 36 ay olarak belirleniyor.

Kredinin Ödeme Planı Bilgileri

QNB Finansbank’ın faiz indirimli ihtiyaç kredisi ödeme planı bilgileri ele alındığında ise 30 bin TL kredi kullanımında %1,39 faiz oranı, 36 ay vade ve aylık 1.115 TL olarak hesaplanan taksitler görülüyor. Kredi eğer 10 bin TL tutarında talep edilirse, %1,39 faiz oranı, 36 ay vade ve aylık 372 TL’lik eşit ödemeli uygun taksit tutarları hesaplanıyor.

QNB Finansbank kampanyalı ihtiyaç kredisi seçeneği 20 bin TL olarak talep edilirse yine %1,39 faiz oranı 36 ay vade ve aylık 743 TL olarak hesaplanan eşit taksitler karşılanacak. Vatandaşlar için sunulan bu fırsata ise hem şubelerden hem de mobil bankacılıktan başvuru gerçekleştirmek mümkündür.

Başvuru Adımları

QNB Finansbank’ta maaş hesabına sahip olan müşteriler zaten gelir bilgileri banka tarafından görüntülendiği için evraksız şekilde bu avantajlı krediye başvuru yapacaklar. Başvuru için QNB Finansbank mobil bankacılık uygulamasına kendilerine ait olan mobil bankacılık şifresi ile giriş yapıp, mobil şube ekranından ‘’ %1,39 faizli ihtiyaç kredisine başvuru’’ sekmesi seçecekler. Bu işlem ile ekrana gelen tablo üzerinden maksimum 30 bin TL’ye kadar tercih yapılıp, onay verilecek. Aynı gün içinde telefona SMS ile kredi onayı verilirken kredi maaş hesabına aktarılıyor.

Eğer kişi QNB Finasbank’ta sadece kredi kartına sahipse, kendisine en yakın QNB Finansbank şubesinden avantajlı kredi için başvuru yapacak. Evrak olarak TC kimlik kartı, isme düzenlenmiş bir adet elektrik, su veya doğalgaz faturası, maaş bordrosu ve ikamet isteniyor. Bu evrakların şubeye teslimi ve başvuru formu doldurma işlemi ile müracaat tamamlanıyor.
Yorumlar (0)