Salonuna, Mutfağına, Odasına Eşya Alacaklara Devlet Destekli Kredi

Evini yenilemek isteyenlere, yeni ev eşyası alacaklara özel vade fırsatları ve kolay ödeme seçenekleriyle devlet destekli kredi imkanı sunulacak.

Salonuna, Mutfağına, Odasına Eşya Alacaklara Devlet Destekli Kredi
Evini yenilemek isteyenlere, yeni ev eşyası alacaklara özel vade fırsatları ve kolay ödeme seçenekleriyle devlet destekli kredi imkanı sunulacak.

Kredi kampanyaları kapsamında evini yenilemek isteyenlere çok sayıda özel banka ihtiyaç kredisi dahilinde çeşitli fırsatlar sunuyorlar. Bu kredi kampanyalarında faiz oranları belli bir seviyede ve sınırlı limitli olurken devlet destekli kredi ile daha avantajlı oranlarla ihtiyaçları gidermek mümkün.

DEVLET DESTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Devlet destekli ihtiyaç kredileri Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank aracılığıyla sağlanıyor. Doğrudan nakit para olarak kullanılmayan bu kredi alışverişler kapsamında finansman olarak sağlanıyor. Müşterilere burada iki seçenek sunuluyor. Birinci seçenek anlaşmalı firmalardan konut kredisi kullanılması durumunda daha düşük faizle kredi sağlanması olurken ikinci seçenek ise anlaşmalı olmayan firmalardan yapılan alışverişler için daha yüksek faiz oranıyla kredi sağlanması.

Ziraat Bankası resmi internet sitesi hesabından yapmış olduğu destek kredisi açıklamasında, "Küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş doğrultusunda sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin oluşacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda karşılanmasının yanı sıra yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi sunmaktayız." bilgisini verdi.

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Söz konusu kredi ile ev ihtiyaçlarını gidermek isteyenler mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri ve benzeri ürünler için kredi kullanabilecekler.

Kredi geri ödemeleri aylık 1.44 faiz oranıyla yapılacak.

Kredi limiti en düşük 3.000 TL olarak açıklandı. Üst limit ise 30.000 TL

Kredi geri ödemelerinde en fazla 36 ay vade imkanı sunuluyor.

Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet alımları krediye konu edilemeyecektir.

Diğer ürünler için özel vade süreçler uygulanıyor.

10.000 TL KREDİ MALİYET TABLOSU

Ziraat Bankası'nın kredi oranları ve özellikleriyle ev eşyası alacak olan vatandaşlar için maliyet tablosu şu şekilde;

Emlak365.com
Yorumlar (0)