Şartlar Açıklandı! 0.99 Faizle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi İNG Bank'ta

İNG Bank müşterilerine yüzde 0.99 faiz oranıyla 5.000 TL ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın sunduğu bu kredi kampanyası ise özel koşulları sağlayanlar faydalanacaklar.

Şartlar Açıklandı! 0.99 Faizle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi İNG Bank'ta
İNG Bank müşterilerine başvuru koşulların sağlanması ve ek bankacılık hizmetlerinin yerine getirilmesi durumunda yüzde 0.99 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlayacağını ilan etti. Bankanın Turuncu Ekstralılara Özel Kredi kampanyasına dair detayları ihtiyaç kredisi kullanacaklar için derledik.

İşte İNG Bank'ın resmi sitesi üzerinden ilan ettiği kampanyalı ihtiyaç kredisi başvuru koşulları.

5.000 TL LİMİTLİ KREDİ 0.99 FAİZ ORANIYLA VERİLECEK

İNG Bank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları limitlere göre belirleniyor. 0.99 faiz oranıyla sağlanan kredi için en üst limit 5.000 TL olarak açıklandı. İNG Bank'ın sağladığı bu kampanya için ilan edilen başvuru şartı ise şöyle.

0.99 faiz oranıyla kredi kullanacaklar için İNG Bank "Turuncu Ekstra programı ile ihtiyaç kredisi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz. Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile ekstra kazançlı çıkmak ve daha düşük yansıyan faiz oranlarından yararlanmak için Turuncu Ekstra’lı olmanız ve aylık belirtilen 1.000 TL harcama tutarına ulaşmanız yeterli." açıklamasında bulundu.

KREDİ LİMİTİNE GÖRE FAİZ ORANI

İNG Bank kredi kampanyasına dair ilan ettiği tablosunda 3 farklı faiz oranı duyurdu. Bu oranların ilki 0.99 olurken limite göre faizler yüzde 1.39 ve yüzde 1.64 olarak duyuruldu.

Yüzde 0.99 Faizli Kredi

Müşterilerin kredi ihtiyaçları yüzde 5000 TL'ye kadar olursa kredi faiz oranı yüzde 0.99 olarak uygulanacak. İlan edilen bu oran sadece 5 bin TL'ye kadar geçerli.

Yüzde 1.39 Faizli Kredi

Eğer müşteriler ihtiyaç kredisi taleplerini 5.000 TL'den yüksek ancak 20.000 TL'den daha düşük bir tutar için yaparlarsa faiz oranı yüzde 1.39 olarak uygulanacak.

Yüzde 1.64 Faizli Kredi

İNG Bank müşterilerinin 20 bin TL'den daha yüksek limitli kredileri için nisan ayında uygulanacak faiz oranı yüzde 1.64 olarak duyuruldu.Kredi kullanımlarına ilişkin İNG Bank açıklamasında ayrıca "%1,64 faiz oranından kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler faydalanır. Belirtilen faiz oranları 3.000-80.000 TL arası tutarlar için 36 ay vadede geçerlidir. Vade süresinin en az 90 gün olması gerekir." şartlarını ve kredi özelliklerini açıkladı.

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

İNG Bank'ın sunduğu kredi olanaklarından faydalanacaklar başvurularını İNG Bank'ın mobil uygulamasını telefonlarına indirerek yada internet bankacılığı üzerinden yapabilirler. Müşteriler kredi için ayrıca İNG Bank şubelerine giderek bizzat başvuruda da bulunabilirler.
Yorumlar (0)