Şeker Gibi Kredi Kampanyası! Şekerbank 3 Ay Ödemesiz Dönemli Günde 9 TL Başlayan Taksitle 100 Bin TL Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Şekerbank yılbaşı kredi kampanyası başladı! Yılbaşına özel olarak 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteğini 3 ay ertelemeli kredi paketi ile sunan banka günde 9 TL taksitle kredi çekilmesine olanak sağlayacak! Şekerbank yeni yıl kredisi kampanyası! .

Şeker Gibi Kredi Kampanyası! Şekerbank 3 Ay Ödemesiz Dönemli Günde 9 TL Başlayan Taksitle 100 Bin TL Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Şekerbank yılbaşı kredi kampanyası başladı! Yılbaşına özel olarak 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteğini 3 ay ertelemeli kredi paketi ile sunan banka günde 9 TL taksitle kredi çekilmesine olanak sağlayacak! Şekerbank yeni yıl kredisi kampanyası!

Emlak365.com  / Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Şekerbank beklenen yılbaşı kredi kampanyasını duyurdu. Yeni yıl kredi desteği ile vatandaşlara günde 9 liradan başlayan taksitlerle 100 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuldu. 

GÜNDE 9 TL TAKSİTLE YILBAŞI KREDİSİ MÜJDESİ GELDİ! 

Şekerbank internet sitesi üzerinden duyurulan kredi kampanyası kapsamında günde sadece 9 liradan başlayan taksitle ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Şekerbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketinde isteyen müşterilerine 3 ay erteleme imkanı da sundu. Yani isteyen kişiler acil nakit para ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi çekerek maddi desteğe hemen kavuşurken ödemesine ise 3 ay sonra başlayacaklar. 

screenshot-505.jpg

ŞEKERBANK 3 AY ERTELEMELİ YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Yeni yıla maddi sıkıntılarla girmek istemeyen kişilere sunulan yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası ile en az 3 ay en fazla 36 ay vadeli olmak üzere 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. 

screenshot-506-001.jpg

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler için Şekerbank yeni yıl ihtiyaç kredisi faiz oranları Aralık 2020 kampanyası kapsamında;

5 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi paketlerinde 3 - 24 ay vade aralığı için yüzde 1.62 oranı ile, 

5 bin lira ve üzeri kredi paketlerinde 3 - 24 ay vade aralığı için yüzde 1.64 oranı ile, 

5 bin lira ve üzeri kredi paketlerinde 25 - 36 ay vade aralığı için yüzde 1.69 oranı ile verilecek. 

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! GÜNDE 9 TL TAKSİTLE KAÇ LİRA YILBAŞI KREDİSİ ÇEKİLİR?

Şekerbank tarafından yapılan açıklama ile 100 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunulduğu belirtilirken günde 9 TL taksit kampanyası ile 24 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde geçerli olacak. 

Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu Şekerbank şubeleri, Şekerbank mobil şube uygulaması, cep şube ve internet sitesi üzerinden online kredi başvuru formu doldurularak ön onaylı kredi paketi olarak kullanılabilecek. İhtiyaç kredisi başvurusu ön onay alan kişiler Şekerbank müşterisi olması durumunda şubesiz bankacılık hizmetinden yararlanarak paralarını hemen hesaplarına aktararak bankaya gitmeden kredi çekebilecek. 

Yorumlar (0)