Şekerbank 200 Bin TL Yüksek Limiti İhtiyaç Kredisinde Sunuyor!

Şekerbank bu yüksek limitli ihtiyaç kredisini maaş bordrosunda yer alan rakam, kredinin 36 ay vade kapsamında hesaplanan aylık taksit tutarlarını aşan kişilere sunuyor.

Şekerbank 200 Bin TL Yüksek Limiti İhtiyaç Kredisinde Sunuyor!
Şekerbank bu yüksek limitli ihtiyaç kredisini maaş bordrosunda yer alan rakam, kredinin 36 ay vade kapsamında hesaplanan aylık taksit tutarlarını aşan kişilere sunuyor. Diğer bir ifade ile 200 bin TL kredi, %1,52 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği üzerinden hesaplandığında aylık taksit 7.627 TL oluyor. Bu krediyi kullanmak isteyenlerin ise maaşlarının bu rakam altında kalmaması gerekiyor.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Avantajı

Kredinin artısı ise şuan için 200 bin TL limit ile ve %1,52 faiz oranından sunulan ihtiyaç kredisi modelinin çok az bulunması. Aynı sistem ile Halkbank tarafından sunulan kredi ise %1,60 faiz oranı ile daha yüksek bir taksite sahiptir. Bu kapsamda Şekerbank kredisi ile daha uygun taksitlerde 200 bin TL almak mümkündür. Diğer yandan 36 ay vade süresi de değişmiyor.

Bu kredi daha çok gelir belgesi ile araç veya KOBİ kredilerine başvurmak yerine doğrudan ihtiyaç kredisini gelir belgesi kullanarak kendi üstlerine almak isteyen işletme sahiplerine hitap ediyor. Hem işletme sahipleri hem de maaş şartını sağlayan diğer vatandalar yüksek limitli ihtiyaç kredisine bankanın şubelerinden başvuru yapacaklar.

Evraklar ve Başvuru Adımları

Başvuru için talep edilen evraklar ise TC kimlik kartı, maaş bordrosu veya gelir belgesi, isme düzenlenmiş bir adet elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturası, ikamet belgesi olarak açıklanmıştır. Bu evraklar Şekerbank şubesinde kredi departmanı müşteri temsilcisine iletiliyor. Ardından "200 bin TL limitli ihtiyaç kredisi başvuru talep formu" iletişim, gelir ve kimlik bilgileri ile doldurulup, imzalanıyor. Form teslimi ile başvuru tamamlanıyor.

Yoğunluğa bağlı olarak en geç 7 iş günü içinde ise kredinin onayı hakkında müşterilere bilgi verildiği belirtiliyor. Bu bilgi ile onay alanlar ise bankanın onlar için açacağı hesap içine kredi limitlerini teslim alacaklar. Daha sonra kullanımını gerçekleştirecekler.
Yorumlar (0)