İHTİYAÇ KREDİSİ

Şekerbank 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi Kampanyası Başlattı!

Yükselen faiz oranları sonrası bankaların kredi kampanyaları daha yakından takip edilmeye başlandı. Özellikle de esnaf kredi paketleri büyük ilgi görürken Şekerbank TESK üyelerine özel destek kredisi kampanyası başlattı. Şekerbank esnaf kredisi kampanyası detayları haberimizde...

Yükselen faiz oranları sonrası bankaların kredi kampanyaları daha yakından takip edilmeye başlandı. Özellikle de esnaf kredi paketleri büyük ilgi görürken Şekerbank TESK üyelerine özel destek kredisi kampanyası başlattı. Şekerbank esnaf kredisi kampanyası detayları haberimizde…

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken yaşanan yükseliş kredi talebinde de düşüşe neden oldu. Bu süreçte bankalar da yeni kredi paketlerini açıklayarak müşterilerine cazip seçenekler sunuyor. Bu bankalardan biri de Şekerbank oldu. 

Şekerbank ‘Kapımız Esnafa Açık’ TESK Destek Paketi kampanyası ile 6 ay ödemesiz dönemli yeni destek kredisi kampanyası başlattı. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler 50 bin liraya kadar 6 ay ertelemeli kredi çekme imkanı elde edecekler. 

6 AY ERTELEMELİ 50 BİN TL DESTEK KREDİSİ KAMPANYASI! 

Esnafların nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere Şekerbank Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ile işbirliğine giderek “Kapımız Esnafa Açık İhtiyaç Kredisi” kampanyası başlattı. 

Başlatılan kredi paketinde esnafa özel avantajlı faiz oranı 36 ay vadeli olarak sunulacak. Sunulan kredi paketinden 6 ay ödemesiz dönemli 50 bin liraya kadar artan taksitli kredi imkanı ile 5 bin liraya kadar KMH ve 5 bin liraya kadar Üreten/Business Kart kullanma imkanı da sunulacak. 

Kredi çekmek isteyen kişilerin sadece TESK üyesi olması yeterli olacak. TESK üyesi olan esnaflar tarafından yapılan kredi başvuru işlemi banka tarafından değerlendirilecek ve kredibilitesi uygun olan esnafların başvuruları onaylanana kadar 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı tanınacak. 

Üstelik kredi kullanan esnafın talep etmesi durumunda ilk taksit ödemesi için 6 ay erteleme imkanı yanı sıra İnternet ve mobil kanaldan yapılacak EFT/Havale işlemleri bir yıl süre ile ücretsiz olarak yapılabilecek. 

ŞEKERBANK ESNAF DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Başlatılan kredi kampanyası kapsamında esnafa kolay kredi kullanma imkanı sunulması için Şekerbank esnaf destek kredisi başvurusu Şekerbank mobil şube uygulaması üzerinden kabul edilecek. 

Emlak365.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir