Şekerbank Ferahlatan Bahar Kredisini Duyurdu! Düşük Faiz ve Haziran’da Başlayan Ödemeler

Bankaların merakla beklenen bahar kredisi kampanyalarına ilişkin ilk duyurular gelmeye başladı.

Şekerbank Ferahlatan Bahar Kredisini Duyurdu! Düşük Faiz ve Haziran’da Başlayan Ödemeler
Bankaların merakla beklenen bahar kredisi kampanyalarına ilişkin ilk duyurular gelmeye başladı. Bankalar kredi faiz oranlarında son dönemlerde indirimlere gitmiş olsalar bile bahar kredisi kampanyalarını duyurmamışlardı.
Şekerbank resmi sitesinden duyurduğu kampanyasıyla bahar kredisini ilan eden ilk bankalardan biri oldu. Şekerbank bahar kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine önceki dönemlere göre daha avantajlı oranlarla kredi sağlayacağını ilan etti.

ŞEKERBANK’TAN FERAHTALATAN KREDİ

Pandemi süreci kapsamında hem vatandaşların hemde işletmelerin zor dönemleri oldu. Normalleşme sürecinin başlamasının ardından ihtiyaçları artan vatandaşlar ekonomik olarak zorlandıkları bu dönemlerde bankaların kredi olanaklarını yakından takip ediyorlar. Emlak365.com olarak bizlerde bankaların kredi haberlerini anında paylaşıyoruz.

Bu haberimizde de Şekerbank’ın son kredi kampanyasını inceledik. Müşterilerinin bahar döneminde ihtiyaç duydukları kredi taleplerini daha avantajlı paketlerle karşılayacağını ilan eden Şekerbank ihtiyaç kredisinde faiz oranlarını düşürdüğünü ilan etti. Banka bunun yanında ödeme erteleme ile esnek ödeme seçenekleri sağladığını duyurdu.

ŞEKERBANK KREDİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ

Şekerbank tarafından ilan edilen kredi kampanyasında müşterilere ilan edilen güncel faiz oranları, ödeme seçenekleri ve kredi limitine dair tüm ayrıntılar şu şekilde;

Müşteriler nakit taleplerini Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1.44 faiz oranıyla karşılayabilecekler. Aylık yüzde 1.44 faizle kullanılan kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 25 seviyesinde olacak. Ödeme erteleme alanında da müşterilerine özel avantaj sunan banka, Mart ayında kullanılacak kredinin Haziran ayında ödenebileceğini bildirdi. 3 ay ödemesiz dönem olanağının yanında Şekerbank müşterilerine 36 ay vade olanağı sağlayacak. Kredi için ilan edilen en üst limit 100.000 TL olarak duyuruldu.
10.000 TL Kredi için Ödeme Planı

Şekerbank’ın bahar döneminde sağladığı ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyaçlarını karşılayacaklar için banka maliyet tablosunu yayımladı. Bankadan 10 bin TL kredi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini yukarıda yer alan tabloya göre yapacak.

Kredi Kullanacaklara Uyarı

Şekerbank müşterilerinin kredi kullanımlarında kredi puanlarının önemli olduğunu duyurdu. Bankadan kredi kullanacakların kredi puanları yüksek ise düşük faiz, düşük ise yüksek faizle ödeme yapacaklar.

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ferahlatan İhtiyaç Kredisi için başvuru işlemleri Şekerbanka şubelerinden, bankanın mobil uygulaması üzerinden yada Şekerbank internet bankacılığı hizmetleri üzerinden yapılabilecek.
Yorumlar (0)