Şekerbank Ferahlatan İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Yüzde 0.75 Faizle En Uygun İhtiyaç Kredisi Şimdi Al Ekim'de Öde Fırsatı İle!

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları düştü. En uygun ihtiyaç kredisi faz oranı yüzde 0.75 seviyesine kadar çekilirken en uygun ihtiyaç kredisi veren banka ise Şekerbank oldu. Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.75 olarak güncellenirken 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile ödemelere öteleme imkanı da sunuldu. Detaylar haberimizde...

Şekerbank Ferahlatan İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Yüzde 0.75 Faizle En Uygun İhtiyaç Kredisi Şimdi Al Ekim'de Öde Fırsatı İle!

Bankaların kredi rekabetleri tüm hızı ile sürerken ihtiyaç kredisi faiz oranları da düşüşüne devam ediyor. 

EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE 0.75 OLDU! 

Yapılan güncellemelerin ardından en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.75 seviyesine çekilmiş oldu. 

Şekerbank tarafından yapılan açıklama ile "Şekerbank siz değerli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçlarında her zaman en avantajlı faiz oranlarıyla yanında olmaya devam ediyor! Faiz oranınızı Kredi Skorunuz belirlesin." ifadeleri ile yüzde 0.75 faiz oranı ile kredi verileceği ilan edildi. 

Düzenlenen kampanya ile 0.75 ihtiyaç kredisi faiz oranı başlangıç olarak belirlenirken KKB Findeks Kredi Notu Puanı 1850 ve üzeri olan kişiler bu oran üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilecek. 

Kişinin kredi notu puanına göre ihtiyaç kredisi faiz oranı belirlenecek. Yüzde 0.75 faiz oranı ile 12 ay vadeli 15 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan bir kişinin aylık taksit tutarı 1.324 TL olarak gerçekleşecek. 

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 2020

Düzenlenen kampanya kapsamında 12 ay vadeli 15 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan bir kişinin aylık ödemesi bin 324 liraya denk gelirken kredi tahsis ücreti olarak 75 lira tahsil edilecek. 

12 ay vadeli 20 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları bin 765 lira olarak gerçeklirken kredi dosya masrafı 100 lira olarak gerçekleşti. 

12 ay vadeli 50 bin lira ihtiyaç kredisi paketinde ise kredi dosya masrafı 250 liraya yükselirken kredinin aylık taksit tutarı 4 bin 414 lira olarak hesaplandı. 

Emlak365.com