Şekerbank'ta Kampanyaya Dahil Oldu! Günde 9 TL'ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Şekerbank yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine ihtiyaç kredisi verdiğini açıkladı. Bankanın açıkladığı kredi kampanyasıyla 5.000 TL kredi kullanacak olan müşteriler günde 9 TL ile borçlarını ödeyebilecekler.

Şekerbank'ta Kampanyaya Dahil Oldu! Günde 9 TL'ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Bankaların yeni yıl kreedi kampanyaları bir bir gelirken sunulan faiz oranları son yıllara göre yüksek seviyede. 

Çok sayıda banka müşterilerine Merkez Bankası'nın politika faiz oranlarına göre kredi sağlarken en düşük faiz oranı yüzde 1.35 bandının üzerinde bulunuyor. Kredi faiz oranlarında yaşanan bu gelişmeler devam ederken yılbaşı kredilerine yeni kampanyalar eklendi. 

ŞEKERBANK YILBAŞI KREDİSİ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Şekerbank resmi sitesinden yayımladığı bir duyuru ile yılbaşına özel kredi sağlayacağını duyurdu. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için uygun oranlar sunan banka diğer bankaların sağladığı ödeme erteleme ve uzun vade seçenekleri sunuyor. 

Şekerbank'ın ihtiyaç kredi kampanyasında müşterilere hem vade sürecine göre hemde kullanılacak kredi limitine göre faiz oranı sağlıyor. 

5.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi için Faiz Oranı

İhtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak 5.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan müşterilere Şekerbank yüzde 1.62 faiz uyguladığını duyurdu. 

5.000 TL Üzeri İhtiyaç Kredisi için Faiz Oranı

Eğer daha yüksek vade ve daha yüksek limitle ihtiyaç kredisi kullanılmak üzere kredi kullanılacak ise Şekerbank iki seçenek sunuyor. 3 ay iler 24 ay arası ödemeler için yüzde 1.64 faiz uygulayan Şekerbank 25 36 ay arası vadeli ödemelerde 1.69 faiz uyguluyor. 

100.000 TL LİMİT - 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEM FIRSATI

Şekerbank'ın yılbaşı kredisinde üst limit 100.000 TL olarak açıklandı. Banka müşterilerine geri ödemelerde 36 ay vadelik bir ödeme planı sunuyor. Ayrıca isteyen müşteriler bankanın 3 ay ödemesiz dönem fırsatından faydalanabiliyorlar. 

GÜNDE 9 TL'YE 5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Şekerbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasından 24 ay vadeli 5000 TL kredi kullanılması durumunda, ödemeler günde 9 TL ile yapılabilecek.

Emlak365.com

Yorumlar (0)