Şekerbank, TEB, QNB Finansbank Bugün Çek 3 Ay Sonra Ödemeye Başla İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Türkiye'de yaşanan nakit sıkışıklığının önüne geçmek isteyen vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak bunu başarabiliyorlar. Bütçeleri sarsılan vatandaşlar için bankalar 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları yapıyorlar.

Şekerbank, TEB, QNB Finansbank Bugün Çek 3 Ay Sonra Ödemeye Başla İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Ekonomik problemlerle boğuşan vatandaşlar bir çıkış yolu ararlarken müjdeli haber bankalardan geldi. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar nakit sorunlarına çözüm bulabilecekler. Üstelik bu imkanı yakalarken 3 ay boyunca da bankaya tek kuruş geri ödeme yapmayacaklar. 3 ay sonra kredi taksitlerini ödemeye başlayacak olan vatandaşlar kolay şekilde borçlarını ödeme imkanı bulacaklar.

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları son dönemlerin en gözde bankacılık ürünü oldular. Vatandaşlar bu kredileri kullanıp borçlarından kısa süreli kurtulabiliyorlar. 3 aylık zaman diliminde de bütçelerini dengeye kavuşturan vatandaşlar ardından da kredi geri ödemelerini daha sağlıklı bir şekilde yapabiliyorlar. Bu biçimde yapılan işlemlerle vatandaşlar kara listeye girme ve icralık olma gibi ihtimalleri de ortadan kaldırıyorlar.

ŞEKERBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Şekerbank tarafından müşterilere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi avantajı kullandırılıyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre emekli müşteriler özel faiz oranları ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyorlar. Şekerbank'ın şu anda ihtiyaç kredisi için uyguladığı faiz oranı yüzde 1,92 olarak açıklandı. Bu şartlarda 36 ay ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay yüzde 2.058 TL kredi taksiti ödüyorlar.

TEB 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen bankalardan birisi de TEB oldu. TEB müşterileri bugün ihtiyaç kredisi kullanıp bunun taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlıyorlar. TEB'in ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı ise yüzde 1,45 olarak açıklandı. TEB'den 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 376 tL kredi taksiti ödüyorlar. 

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank da 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer aldı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre ihtiyaç kredilerinde müşterilere aylık yüzde 1,39 kredi faizi uyygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 929 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

Yorumlar (0)