Şekerbank'ta 5 Yıl Vadeli 50.000 TL İhtiyaç Kredisinin Toplam Maliyeti Ne Kadardır?

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak bu sorunlarına çözüm üretmeyi sürdürüyorlar.

Şekerbank'ta 5 Yıl Vadeli 50.000 TL İhtiyaç Kredisinin Toplam Maliyeti Ne Kadardır?

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak bu sorunlarına çözüm üretmeyi sürdürüyorlar. Son günlerin ekonomik gelişmelerine bağlı olarak meydana gelen faiz yükselişlerinden ihtiyaç kredileri de etkilendi. Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde kaç oldu?

Türkiye'de son dönemlerde kötü ekonomik göstergeler nedeniyle vatandaşların nakit ihtiyaçları her zamankinden daha fazla olmaya başladı. Hayat pahalılığı ve koronavirüs süreci nedeniyle gelirlerdeki azalma vatandaşlları ek kaynaklar aramaya ve geçici çözümler üretmeye sevk etti.Nakit ihtiyaçları konusunda ek kaynak yaratmakta zorlanan vatandaşların ilk tercihleri ise bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. İhtiyaç kredisi kullanarak nakit sorunlarına çözüm üreten vatandaşlar geçici de olsa bir rahatlama yaşıyorlar.ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?Şekerbank da son dönemlerde en çok ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere 60 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Bu imkandan yararlanarak 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan Şekerbank müşterilerine atlık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor.ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU!Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi çekerek nakit ihtiyaçlarını gideren müşteriler 60 ay vadeli 50.000 TL kredi kullandıklarından bankaya her ay 1.325 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu müşterilerin 5 yıl boyunca yaptıkları ödemelerin toplam tutarı ise 79.508 TL oluyor. 50.000 TL kredi kullanan müşteriler ana para haricinde bankaya 29.508 TL ödeme yapıyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)