Şekerbank'tan 12 Ay Vadeli Faizsiz Eko Kredi Kampanyası!

Faizsiz kredi veren bankalar arasına Şekerbank'ta katıldı. Şekerbank eko kredi enerji verimliliği kampanyası kapsamında 12 aya kadar sıfır faizli kredi desteği vereceğini duyurdu. Şekerbank ekokredi yalıtım kredisi nedir, kimler sıfır faizli kredi alabilir, kredi başvuru şartları neler?

Şekerbank'tan 12 Ay Vadeli Faizsiz Eko Kredi Kampanyası!
Bankaların kredi kampanyaları yakından takip edilirken özellikle de yüksek faizden dert yanan kişiler sıfır faizli kredi paketlerini araştırıyor. Faizsiz kredi veren bankalar yoğun ilgi görürken bazı bankalar belirli durumlarda ve koşullar altında sıfır faizli kredi desteği veriliyor.

ŞEKERBANK EKOKREDİ YALITIM KREDİSİ NEDİR?

Enerji verimliliğini arttırmak amacı ile verilen krediler arasında yer alan ekokredi paketinde enerjinin daha verimli kullanılmasına yönelik harcamalar için 12 aya kadar vadeli faizsiz kredi verilecek.

Enerji tasarrufuna yönelik olarak yapılacak her türlü yalıtım için verilen kredi paketinde Apartman Ekokredi paketinde 60 ay vadeli, bireysel ekokredi paketinde ise 36 ay vadeli kredi desteği kullanılacak olan kredinin türüne bağlı olarak faizsiz kredi desteği verileceği ilan edildi.EKOKREDİ ÜRÜNLERİ NELERDİR?

Yalıtım Kredisi: Yalıtım amacını taşıyan projeler için verilen özel kredi paketidir. Paket kapsamında Duvar, Çatı, Kapı ve Pencere için; Isı Yalıtımı, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Yangın Yalıtımı gibi yalıtım projelerinde kredi desteği verilmektedir.

Verimli Aydınlatma Kredisi: Ledli aydınlatma ya da tasarruflu aydınlatma sistemleri için yapılacak olan harcamalar için verilen finansman desteğidir.

Verimli Isıtma/Soğutma Kredisi: Kombi, klima, ısı paylaşım sistemleri, kazan, doğalgaz abonelik işlemleri, tesisat gibi giderler için verilen kredi desteğidir.

A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredisi: Buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, derin dondurucu, kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi evlerimizde sürekli olarak kullandığımız ve yoğun enerji tüketen elektronik eşyalar için A sınıfı elektrikli cihazların alımı için verilen kredi paketidir.

Güneş Enerjisi Kredisi: Son dönemin en popüler enerji projeleri arasında yer alan ve güneş enerjisini elektrik enerjisine çevirmek için kurulan GES panelleri için verilen kredi paketidir.

Asansör Kredisi: Yeni asansör yapmak ya da daha önce yapılan asansörlerin revizyonunu finanse etmek için verilen kredi paketidir.

[playlist type="video" ids="70562"]

EKOKREDİ BAŞVURUSU NEREDEN NASIL YAPILIR?

Şekerbank ekokredi başvuru işlemleri anlaşmalı yalıtım firmaları ya da Şekerbank şubeleri üzerinden kabul edilecek.
Yorumlar (0)