Şekerbank'tan 3 Ay Ertelemeli Günde 9 TL Taksitle Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için bankaların 2020 yıl sonu yılbaşı kredi kampanyaları başladı.

Şekerbank'tan 3 Ay Ertelemeli Günde 9 TL Taksitle Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için bankaların 2020 yıl sonu yılbaşı kredi kampanyaları başladı. Başlayan kampanyalardan biri de Şekerbank yılbaşı kredi kampanyası oldu. Günde 9 TL taksitle 5 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası haberimizde...

Şekerbank ihtiyaç kredisi paketinde yeni kampanyasını duyurdu. Şekerbank yılbaşı kredi kampanyası kapsamında günde TL taksitle 5 bin lira ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Kredi paketinde 100 bin liraya kadar nakit para desteği sunuldu.

GÜNDE 9 TL TAKSİTLE 3 AY ERTELEMELİ 5 BİN TL YILBAŞI KREDİ KAMPANYASI! 

Bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken 2021 yılına sayılı günler kala yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyaları da birbiri ardına açıklanmaya devam ediyor.

Bu bankalardan biri de Şekerbank oldu. Şekerbank ihtiyaç kredisi paketinde yılbaşına özel olarak kredi faiz oranlarını da güncelledi.

5 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi paketinde 24 aya kadar yüzde 1.62 faiz oranı ile kredi desteği verilirken 5 bin liranın üzerinde nakit ihtiyacı olan kişiler için ise 24 aya kadar yüzde 1.62 faiz oranı ile, 25 - 36 ay arası vade seçeneği ile ise yüzde 1.69 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanılabileceği ilan edildi.

ŞEKERBANK YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 5 BİN LİRA KREDİNİN AYLIK TAKSİTİ KAÇ TL OLUR?

24 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin günlük taksit tutarları 9 TL olarak gerçekleşirken aylık taksit tutarları ise 263 TL olarak gerçekleşecek.

Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu Şekerbank şubelerinin yanı sıra Şekerbank internet sitesi üzerinden de yapılabilecek. İnternetten başvuru yapan kişilerin Şekerbank hesapları olması durumunda şubeye gitmeden kredi kullanmalarına olanak sağlanacak ve onaylanan kredi tutarları anında kredi hizmeti kapsamında hesaplarına aktarılacak.

Emlak365.com
Yorumlar (0)