Şekerbank'tan Emeklilere Özel 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi ve 1.700 TL Emekli Promosyonu

Emeklilere özel kredi veren bankalar arasında yer alan Şekerbank ihtiyaç kredisi fırsatının yanı sıra emeklilere promosyon fırsatı ile bin 700 liraya varan nakit para promosyonu imkanı da sundu.

Şekerbank'tan Emeklilere Özel 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi ve 1.700 TL Emekli Promosyonu
Pandemi döneminin en olumsuz etkilediği gruplar arasında yer alan emekliler 2021 yılı emekli promosyonu fırsatları ve kredi kampanyaları için yapılan duyuruları daha da yakından takip etmeye başladı.

Yapılan duyurular kapsamında Şekerbank emeklilere bin 700 liraya varan promosyon ödemesi yaparken avantajlı faiz oranları ile 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sundu.

ŞEKERBANK EMEKLİ PROMOSYONU 1.700 TL OLDU! 

Düzenlenen kampanya kapsamında SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı maaşını Şekerbank şubelerine taşıyan kişilere Şekerbank emekli promosyonu olarak bin 700 liraya varan tutarda ödeme yapacağını duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre;

Emekli maaşı bin 500 liraya kadar olan emeklilere 800 lira + 200 lira ek promosyon tutarı olmak üzere toplamda bin lira,

Emekli maaşı 1.500 lira ila 2 bin liraya kadar emeklilere bin 200 lira + 200 lira ek promosyon tutarı olmak üzere toplamda bin 400 lira,

Emekli maaşı 2 bin 500 lira ve üzerinde olan emeklilere bin 500 lira + 200 lira ek promosyon tutarı olmak üzere toplamda bin 7000 lira olarak ödenecek.Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise kredi kullanmak isteyen emeklilerin kredi notu ortalamasına göre belirlenecek. Düzenlenen kampanya kapsamında 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunulacak.

Üstelik kullanılan kredi paketinde ilk taksit ödemesi emeklilerin talep etmesi durumunda 3 ay sonraya ötelenecek. 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi kullanan emekliler kullanmış oldukları kredilerinin ilk taksit ödemesini Nisan ayında kredi kullanmaları halinde Temmuz ayında başlayacak. Emeklilerin kredi başvurusu emekli maaşlarını Şekerbank üzerinden aldıkları için kara listede olmamaları halinde kolay kredi avantajı ile onaylanacak.
Yorumlar (0)