Şekerbank'tan İlk 12 Ay Anapara Ödemesiz KOBİ'lere Özel İhtiyaç Kredisi

Pandemi sürecinin ekonomik etkilerinin devam etmesi nedeniyle çok sayıda alanda zorluk yaşanıyor.

Şekerbank'tan İlk 12 Ay Anapara Ödemesiz KOBİ'lere Özel İhtiyaç Kredisi
Pandemi sürecinin ekonomik etkilerinin devam etmesi nedeniyle çok sayıda alanda zorluk yaşanıyor. İşletmelerin, esnafların, vatandaşların, KOBİ'lerin yaşadıkları bu sorunlara ise bankalardan farklı farklı kredi paketleri geliyor. Bu kampanyaların ortak amacı pandemi sürecinin etkilerinin en aza indirilmesini sağlamak.

Bu kapsamda ilan ettiği kredi olanakları ile en önde olan bankalardan bir tanesi de Şekerbank. Banka son duyurusunda KOBİ'lere özel bir kredi paketi hazırladığını ilan etti. Şekerbank'ın resmi sitesinden ilan edilen basın açıklamasında KOBİ'lere çok özel olanaklarla İşinize Dost Kredi sağlanacağı bildirildi.

Bankanın web sitesinde yer alan bilgilere göre KOBİ'lere özel kredi kampanyasının tüm ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte Şekerbank'ın yeni kredi paketi.

ŞEKERBANK'IN YENİ KREDİ KAMPANYASI

Şekerbank tarafından ilan edilen kredi kampanyasında müşterilere sunulacak imkanlara dair tüm ayrıntılar aktarıldı. İşinize Dost Kredisinin ne olduğuna dair kapsamlı bir duyuru yayımlayan Şekerbank açıklamasında şu bilgileri verdi. "Şekerbank “İşinize Dost Kredi” ile zorlu pandemi döneminde de KOBİ’lerin yanında olmaya devam ediyor, 36 aya kadar vade seçeneği ile 1,68 faiz oranı ve 500.000 TL’ye kadar siz değerli KOBİ’lerimize ilk 12 aya kadar ana para ödemesiz kredi imkânı sunuyoruz."

İlan Edilen Kredi Özelliklerine Göre;

  • KOBİ'ler kredi paketi kapsamında bankadan 500.000 TL'ye kadar kredi kullanabilecekler.

  • Kredi geri ödemelerinde en uzun vade süreci 36 ay olarak uygulanacak

  • KOBİ'ler kredi kullanımlarını aylık yüzde 1.68 faiz oranı ile yapacaklar.

  • Kredi geri ödemelerinde ödeme sürecine göre anapara ödemesiz dönem fırsatı sunulacak.


KOBİ'ler Şekerbank'ın “İşinize Dost Kredi” ile ihtiyaçlarını karşılamak istediklerinde kısa vadeli ödeme planlarında 6 ay, uzun vadeli ödeme planlarında ise 12 ay anapara ödemeyecekler. Banka 12-23 ay arası vadeli kullanımlarda ilk 6 aya kadar, 24-36 ay vadeli kullanımlarda ise ilk 12 aya kadar anapara tahsilatı olmaksızın sadece faiz ödemeli bir plan oluşturacak.

BAŞVURU KANALLARI

KOBİ'ler, Şekerbank'ın ilan ettiği kredi kampanyasından faydalanmak için bankanın web sitesi üzerinden elektronik başvuru yapabilirler. Bunun dışında Şekerbank 12 ay ödemesiz, 36 ay vadeli, yüzde 1.68 faiz oranına sahip İşinize Dost Kredi”  kampanyasına başvuruları banka şubelerinde de alıyor. Kredi paketine ilişkin tüm ayrıntıları bankanın web sitesinde de öğrenebilirsiniz.
Yorumlar (0)