Şekerbank'tan Şimdi Al Temmuz 2021'de Öde Ferahlatan Kredi Kampanyası!

Bankaların bayram kredisi başvuruları tüm hızı ile devam ederken Şekerbank Ferahlatan Kredi Kampanyası kapsamında 3 ay ödemesiz dönemli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi veriyor. 3 ay ödemesiz dönemli 100 bin lira ihtiyaç kredisi kampanyası detayları haberimizde...

Şekerbank'tan Şimdi Al Temmuz 2021'de Öde Ferahlatan Kredi Kampanyası!

Nakit paraya ihtiyacı olanlar için bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasına Şekerbank'ta katıldı. 

Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında acil nakit para ihtiyaçları için kredi hemen bugün verilirken ödemesi ise Temmuz ayına öteleniyor. 

ŞEKERBANK FERAHLATAN KREDİ KAMPANYASI!

Şekerbank müşterisi olan ya da olmak isteyen kişilere yönelik olarak düzenlenen kredi kampanyasında Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,89 olarak ilan edilirken kredi vadesini Temmuz ayına öteleme imkanı sunuluyor. 3 ay ertelemeli kredi kullanan kişiler kredi ödemesine 3 ay ertelemeleri durumunda Temmuz ayında başlarken 36 aya kadar vadeli kredi çekme imkanı sunuluyor. 

Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,89 olarak ilan edilirken söz konusu oran başlangıç seviyesi olarak uygulanıyor ve kredi notuna göre faiz oranı belirlenerek kişiye özel kredi faiz oranı uygulanıyor. Kredi notu yüksek olan kişiler düşük faiz oranı ile kredi kullanırken, düşük kredi notu olan kişiler ise ne yazık ki daha yüksek faiz oranları ile kredi çekiyorlar.

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Nakit ihtiyaçları için Şekerbank ihtiyaç kredisi paketinden yararlanmak isteyen kişiler kredi başvurularını kendilerine en yakın Şekerbank şubesi üzerinden yapabilecekleri gibi Şekerbank internet sitesi üzerinde kredi paketinin olduğu alanda yer alan Hemen Başvuru butonunu tıklayarak ta yapabilecekler. 

Yorumlar (0)