Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Hemen Başvurana 5 Bin TL ING Bank Faizsiz İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de bazı bankalar dönem dönem sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyorlar. Bu şekilde bir duyurur ING Bank tarafından yapıldı. Buna göre bazı müşterilere sıfır faizli ihtiyaç kredisi fırsatı verilecek. ING Bank sıfır faizli ihtiyaç kredisini kimler, nasıl kullanacaklar?

Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Hemen Başvurana 5 Bin TL ING Bank Faizsiz İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de ekonomik göstergelerin vatandaşlar aleyhine değişmesi üzerine nakit ihtiyaçları arttı. Bundan dolayı da ihtiyaç kredilerine olan talep yükseldi. Ancak vatandaşlar zaten zor durumda kaldıkları için bir de ihtiyaç kredisinin yüksek maliyeti nedeniyle borçlarına borç eklemek istemiyorlar. Bu durumda da uyguyn maliyetli ihtiyaç kredileri hatta sıfır faizli ihtiyaç kredileri ön plana çıkmaya başladı. 

Sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyası ile alakalı olarak müjdeli haberi ING Bank duyurdu. ING Bank'tan yapılan kurumsal açıklamaya göre banka tarafından sıfır faizli ihtiyaç kredisi verilecek. Oldukça sınırlı bir çerçevede düzenlenen faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yalnızca belirli şartlara uyan müşteriler koşulları yerine getirdikleri takdirde kullanabilecekler. 

FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

ING Bank'tan yapılan açıklamaya göre 5 bin kişi ile sınırlı tutulacak kampanya kapsamında ING Bank müşterisi olmayanlar dijital kanallar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıklarında sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Bu ihtiyaç kredisi Kremin Güvende Hayat Sigortası ile kullandırılacak. 12 ay vadeli olan bu ihtiyaç kredisi 5 Bin TL ile sınırlı olacak. Bu ihtiyaç kredisini kullanan müşteriler herhangi bir şekilde faiz ödemesi yapmayacaklar. 

Yeni faizsiz kredi kampanyası hakkında açıklama yapan ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı, “ING Bank olarak sürekli bir halde müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Onların hayatında bankacılığın yerini azaltarak yalnızca önceliklerine odaklanıp arzu ettikleri bir yaşamı sürdürmelerine dair uygulamalar devreye sokuyoruz. Müşterilerimize kolay, teknolojik, akıllı bir bankacılık hizmeti sunarken onları finansal açıdan desteklemeyi de ihmal etmiyoruz. Bu amaçla ING Bank ailesine katılacak yeni müşterilere çok avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyasını başlatıyoruz. Özellikle salgın döneminde nakit ihtiyacı yaşayan yeni müşterilerimize önemli bir kredi imkanını sunmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

ING BANK SIFIR FAİZLİ 5 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

5 Bin kişi ile sınırlı olacak bu ihtiyaç kredisi kampanyası için başvurular 14 Haziran'da sona erecek. 5 Bin kişiden fazla müşteriye bu imkan tanınmayacak. ING Bank'tan 12 ay vadeli 5 Bin TL faizsiz ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 416 TL kredi taksiti ödeyecekler. Herhangi bir faiz talep edilmeyecek olan kredi ürüründe 25 TL tutarında kredi tahsis ücreti tahsil edilecek. Bu kredinin müşterilere yıllık maliyeti ise yüzde 0,97 olacak. Şu anda bankalarda ihtiyaç kredilerinin yıllık maliyeti yüzde 20'nin üzerinde bulunuyor. 

Yorumlar (1)
Ferhat 2 hafta önce
300 tl sigorta masrafı mi