Sigortasız Masrafsız, Şubesiz 750 TL'den 15.000 TL'ye Kadar Denizbank Alışveriş Kredisi

Denizbank müşterilerine sigortasız, kredi tahsis ücreti olmadan masrafsız ve şubeye gitmeden alışveriş kredisi veriyor. Banka tarafından sağlanan kredi ile müşteriler 15.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarını anında başvuru ile karşılayabiliyorlar.

Sigortasız Masrafsız, Şubesiz 750 TL'den 15.000 TL'ye Kadar Denizbank Alışveriş Kredisi
Denizbank kredi kampanyaları kapsamında sağlanan kredilerden bir tanesi de Alışveriş Kredisi. Banka hem Denizbank müşterilerine hemde müşterisi olmayanlara online alışverişleri için anında kredi olanağı sunuyor. Özel olanaklarla sunulan kredi paketi ise kısa süre önce yenilendi.

Alışveriş kredisinin ne olduğuna ve nasıl kullanılacağına dair Denizbank "DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın Hepsiburada üzerinden alışveriş yapan herkes, ihtiyacın oluştuğu anda, alışveriş kredisi kullanarak siparişini oluşturabilir." açıklamasında bulundu.

DENİZBANK'TAN 750 TL İLE 15.000 TL ARASINDA ALIŞVERİŞ KREDİSİ

Denizbank alışveriş kredisine ilişkin yapmış olduğu açıklamasında kredinin Hepsiburada üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olduğunu duyurdu. Kredi kullanarak alışveriş yapacak olanlar için maliyet, ödeme ve başvuru aşamalarında özel imkanlar sağlanıyor.

Kampanya Özellikleri

* Denizbank online alışveriş kredisi için en düşük limit 750 TL en yüksek limit 15.000 TL olarak uygulanacak.

* Sigorta ücreti alınmaz.

* Kredi tahsis ücreti, masraf alınmaz.

* Geri ödemeler 12 ay vadeli olarak yapılabilir.

* Şubeye gitmeden anında kredi başvuru imkanı.

VADE SEÇENEKLERİ

Online alışverişlerde sağlanan vade olanakları kredi kullanım alanına göre değişecek. Çok sayıda ürün için 12 aya kadar vade sağlayan Denizbank elektronik ürünler için ise farklı bir sistem uyguluyor. Hangi ürün için en fazla kaç ay vade uygulanacağına ilişkin Denizbank kapsamlı bir açıklamada bulundu.

"Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 aydır.3.500 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum vade 12 ay, 3.500 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 aydır. Örneğin, sepetinizde 3.600 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır."

FAİZ ORANLARI - KREDİ MALİYETİ

Denizbank tarafından sağlanan alışveriş kredisinde müşterilere özel anlık faiz uygulanır. Bankanın güncel kredi faiz oranları kapsamında sağlanan maliyet oranı, değişiklik göstermektedir.

Faiz oranlarına dair bilgilendirme açıklamasında Denizbank "Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir. DenizBank alışveriş kredisine ilişkin DenizBank 0850 222 0 800 nolu telefon numarasından bilgi alınabilir." bilgisini aktardı.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Denizbank tarafından sağlanan online alışveriş kredisi başvuruları DenizBank hesabı olanlar için alışverişin tamamlanmasının ardından sepet tutarı anında Hepsiburada hesabına aktarılır. Denizbank hesabı olmayanlar için alışveriş anında yapılan başvuru sonucu DenizBank tarafından telefonunuza SMS gönderilir ve onaylanmışsa kredi sağlanır.
Yorumlar (0)