Şimdi Al Temmuz 2021'de Öde! Bahar Kampanyaları İle 3 Ay Ertelemeli En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?

Bankaların bahar kredisi kampanyaları başladı. Gelen yeni açıklamalar ile aralarında Alternatif Bank, Yapı Kredi, İş Bankası, TEB, Şekerbank, Vakıfbank ve İş Bankası tarafından başlatılan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları haberimizde! En düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde kaç, en uygun krediyi hangi banka veriyor?

Şimdi Al Temmuz 2021'de Öde! Bahar Kampanyaları İle 3 Ay Ertelemeli En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?
Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları başladı. Bahar kredisi kampanyaları büyük ilgi çekerken peş peşe yapılan duyurular ile şimdi al Temmuz 2021'de öde kredi fırsatları ile nakit para ihtiyacı olan ve "ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum" diyen kişilere büyük fırsat sunuldu.

ALTERNATİF BANK BAHAR KREDİSİ KAMPANYASI 

Bahar kredisi veren bankalar arasında yer alan Alternatif Bank yüksek faiz oranları ile diğer bankaların gerisinde kaldı. Alternatif Bank bahar kredisi kampanyası ile 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunuldu. Bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.83 seviyesinden başlarken 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarı 410 liradan başlayacak.

Kampanyadan yararlanarak ihtiyaç kredisi çeken kişilerin 36 ay vadeli 10 bin lira kredi karşılığında bankaya ödeyecekleri toplam faiz ise 4 bin 767 olarak gerçekleşecek.VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE 3 AY ERTELEMELİ KREDİ FIRSATI! 

Başlatılan kampanya kapsamında Vakıfbank yüzde 1.42 seviyesi ile 3 ay ertelemeli kredi vereceğini duyurdu. Başlatılan kampanya kapsamında 3 ay ödemesiz dönemli kredi kullanma imkanı sunulurken 125 bin liraya kadar kredi desteği verileceği duyuruldu.

Vakıfbank SMS kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden her birinin arasında bir boşluk olacak şekilde KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelir bilgileri yazılarak oluşturulan mesajın 5724 numarasına gönderilmesi yeterli olacak.ŞEKERBANK FERAHLATAN KREDİ KAMPANYASI! 

Yüzde 1.89 seviyesinden başlayan faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunan Şekerbank kredi ödemelerini Temmuz 2021 dönemine erteliyor. Acil nakit paraya ihtiyacı olan kişilere hemen nakit paraya kavuşma fırsatı veren banka kredi ödemelerini ise Temmuz ayında başlama imkanı sunuyor. Düzenlenen kampanya ile 100 bin liraya kadar nakit para desteği sağlayacak.İŞ BANKASI ANINDA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE 90 GÜN ÖDEMESİZ DÖNEMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

90 gün ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 50 bin liraya kadar kredi desteği verileceği ilan edildi. İş Cep ve İnternet Şubesi üzerinden yapılan başvurularda şubeye gitmeden kredi kullanılmasına olanak sağlanıyor. Kredi paketinde 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kampanyası kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 387 lira olarak gerçekleşecek.YAPI KREDİ BANKASI 3 AYA KADAR ERTELEMELİ KREDİ! 

İhtiyaçlarını değil ödemelerini ertelemek isteyen kişilere hitap eden Yapı Kredi Bankası 3 ay ertelemeli kredi desteği verecek. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren banka kredi ödemelerini ise 3 aya kadar erteleme imkanı sunarken kredi faiz oranı ise en düşük 1,89 seviyesinden başlatıldı. Kampanya kapsamında 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemeleri 453 TL olarak gerçekleşiyor.EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?

Bankaların güncel kredi faiz oranları incelendiğinde en uygun ihtiyaç kredisi veren banka Vakıfbank oldu. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.42 olarak uygulanırken bu bankayı yüzde 1,54 oranı ile diğer kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ve Ziraat Bankası takip etti.
Yorumlar (0)