Son Dakika: 10 Bankadan Flaş Kredi Hamlesi! İhtiyaç Kredisi Çekmek İsteyenler İçin Banka Banka Yılbaşı Kredileri

Pandemi nedeni ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artarken yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyaları 2020 fırsatları duyuruldu.

Son Dakika: 10 Bankadan Flaş Kredi Hamlesi! İhtiyaç Kredisi Çekmek İsteyenler İçin Banka Banka Yılbaşı Kredileri
Pandemi nedeni ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artarken yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyaları 2020 fırsatları duyuruldu. 2021 yılına iyi bir başlangıç yapmak isteyenler için 3 ay ertelemeli kredi kampanyası sunan bankalar!

Emlak365.com  / Koronavirüs salgını nedeni ile vatandaşın nakit para ihtiyacı her geçen gün artarken bankaların kredi kampanyaları da yakından takip ediliyor. İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilerin merakla beklemiş oldukları yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyaları da açıklandı.

TAM 10 BANKA YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLATTI! 

Kampanya duyurusu yapan bankaların sayıları 10'a ulaşırken yılbaşı ihtiyaç kredisi veren bankaların büyük bir bölümü müşterilerine 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. İşte banka banka yılbaşı kredisi veren bankalar ve kredi faiz oranları;

ALTERNATİF BANK YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 2020

Alternatif Bank Yılbaşı kredi kampanyası için yapılmış olduğu açıklamasında "Tüm İhtiyaçlarınıza %1,55'ten Başlayan Avantajlı Faiz Oranları ile Yılbaşı Kredisi Alternatif Bank'ta" ifadeleri ile faiz oranı başlangıç rakamını yüzde 1.55 olarak duyurdu. 36 ay vadeli 10 bin lira yılbaşı ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık  taksit tutarları 147,23 TL olarak gerçekleşti.

ŞEKERBANK 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ YILBAŞI KREDİSİ DESTEĞİ 

Şekerbank internet sitesi üzerinden duyurulan kredi kampanyası kapsamında günde sadece 9 liradan başlayan taksitle ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Şekerbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketinde isteyen müşterilerine 3 ay erteleme imkanı da sundu. Yani isteyen kişiler acil nakit para ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi çekerek maddi desteğe hemen kavuşurken ödemesine ise 3 ay sonra başlayacaklar.

VAKIFBANK 3 AY ERTELEMELİ YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 2020

Pandemi döneminde en çok kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketleri ile yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle de Vakıfbank kredi kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ederken bugün itibari ile başlayan yeni kampanya ile yılbaşına özel olarak yeni destek kredisi paketi açıklandı.

Açıklanan paket ile vatandaşlara sadece tek bir SMS ile 125 Bin TL'ye kadar uygun faiz oranları ve 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak yüzde 1.52 rakamını açıkladı. Diğer bankalar ve faiz oranları ise şu şekilde sıralandı;

Yapı Kredi Bankası yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı yüzde 1.74

Garanti Bankası yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı yüzde 1.49

TEB yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı yüzde 1.35

Akbank yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı yüzde 2.00

İş Bankası yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı yüzde 1.50

QNB Finansbank yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranı yüzde 1.35

EN UYGUN 3 AY ERTELEMELİ YILBAŞI İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?

Açıklanan kampanyalara göre en uygun yılbaşı ihtiyaç kredisi veren bankalar QNB Finansbank ve TEB oldu. En düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.35 oldu. Bankaların bir çoğu kampanyaları için ihtiyaç kredisi başvurusunu internet üzerinden alıyor.
Yorumlar (0)