Son Dakika Kredi Faiz Güncellemesi Haberi: Halkbank İhtiyaç, Taşıt, Konut Kredisi ve 32 Günlük Mevduat Hesabı Faizi Oranları Ocak 2021 Güncellendi

Ekonomik olarak pandemi nedeni ile zor günler geçirmeye devam eden vatandaş kredi paketlerini yakından takip etmeye devam ederken Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları için güncelleme yaptı.

Son Dakika Kredi Faiz Güncellemesi Haberi: Halkbank İhtiyaç, Taşıt, Konut Kredisi ve 32 Günlük Mevduat Hesabı Faizi Oranları Ocak 2021 Güncellendi

Ekonomik olarak pandemi nedeni ile zor günler geçirmeye devam eden vatandaş kredi paketlerini yakından takip etmeye devam ederken Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları için güncelleme yaptı. Ocak 2021 itibari ile geçerli olan yeni kredi kampanyaları ve faiz oranları listesi haberimizde...

Emlak365.com / Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank 2021 yılının ilk faiz güncellemesini yaptı. Ne yazıki kredi çekmek isteyen kişilere kötü haber gelirken bankalarda parası olanlara ise iyi haber geldi! BANKADA PARASI OLANLARA İYİ HABER! HALKBANK 32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT HESABI FAİZ ORANI YÜKSELDİYapılan faiz güncellemesi ile bankada parası olanlara iyi haber geldi. Halkbank vadeil mevduat hesabı faiz oranı yükseldi. Banka tarafından yapılan güncelleme sonrasında 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 15.50 seviyesinden yüzde 16 seviyesine yükseltildi. Yaşanan yükselişin ardından 32 günlük mevduat hesabı ile 10 bin liranın faiz getirisi brüt 140,27 liraya ve net 133,26 liraya yükseltilmiş oldu. 

Parasını repo yapmak isteyen kişiler için ise 32 günlük repo getirisi 74,52 TL olarak gerçekleşti. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI OCAK 2021! HIZLI KREDİ, KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL MEMUR KREDİSİ, EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ OLDU?Yapılan güncelleme sonrasında ne yazık ki ihtiyaç kredisi faiz oranları da yükseldi. Halkbank hızlı ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.70 seviyesinden yüzde 1.77 seviyesine çekildi. Son güncelleme sonrasında 36 ay vadeli 50 bin lira ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi 2 bin liraya yükseltilmiş oldu. 

Maaşını Halkbank'tan alanlara özel olarak düzenlenen maaş müşterisi ihtiyaç kredisi faiz oranı için ise yüzde 1.71 rakamı uygulanırken 36 ay vadeli 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit rakamı 3 bin 956 TL olarak gerçekleşecek. 

Özel sekter çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.77 olarak uygulanacak. 

Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.71 olarak uygulanacak. HALKBANK SIFIR VE İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI! YEŞİL IŞIK SIFIR VE İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?Araç almak isteyen kişilere taşıt kredisi desteği veren Halkbank sıfır araç almak isteyen kişilere yönelik olarak iki farklı kredi seçeneği sunarken sıfır araç almak isteyen kişiler için yeşil ışık taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,77 olarak uygulanmaktadır. 

Yeşil ışık taşıt kredisi ikinci el araç kredisi paketinde ise faiz oranı yüzde 1.79 olarak uygulanmaktadır. 

HALKBANK SIFIR VE İKİNCİ EL KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?Ev almak isteyen kişilere yönelik olarak Halkbank sıfır konut kredisi faiz oranı yüzde 1.50 seviyesinden yüzde 1.52 seviyesine çekildi. Güncelleme sonrasında 120 ay vadeli 100 bin TL konut kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri 1.817 TL seviyesine yükselmiş oldu. 

İkinci el konut almak isteyenler için ev kredisi faiz oranı yüzde 1.67 olarak uygulanırken aynı tutar ve vade için aylık konut kredisi taksit tutarı 1.935 TL olarak açıklandı. 

Söz konusu güncelleme sonrasında ne yazık ki kredi çekmek isteyen kişilerin ödeyecekleri faiz yükü ve aylık taksit tutarları yükselmiş oldu. 

Yorumlar (0)