İHTİYAÇ KREDİSİ

Son Dakika Kredi Haberi: Halkbank Konut, İhtiyaç ve Taşıt Kredisi Faiz Oranı Düştü, İndirim Müjdesi Geldi!

Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank uzun bir aradan sonra bir ilke imza attı. Halkbank konut kredisi faiz oranı, taşıt kredisi faiz oranı ve ihtiyaç kredisi faiz oranı düştü. Kredi çekmek isteyenlere müjde, kredi faiz oranları düşürüldü! İşte 22 Ocak 2021 Cuma günü haftanın sürpriz faiz indirimi haberi.

Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank uzun bir aradan sonra bir ilke imza attı. Halkbank konut kredisi faiz oranı, taşıt kredisi faiz oranı ve ihtiyaç kredisi faiz oranı düştü. Kredi çekmek isteyenlere müjde, kredi faiz oranları düşürüldü! İşte 22 Ocak 2021 Cuma günü haftanın sürpriz faiz indirimi haberi.

Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye  devam ederken devlet bankaları arasında yer alan Halkbank tarafından kredi faiz indirimi müjdesi verildi. 

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN TARAFINDAN YÜKSEK FAİZ ELEŞTİRİSİ GELDİ, KREDİ FAİZ ORANI DÜŞTÜ! 

Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan DEİK toplantısı kapsamında yapmış olduğu açıklamasında yüksek faize karşı olduğunu açıklamış, dünyadan örnekler vererek pek çok ülkede negatif faiz uygulanırken Türkiye’de faiz oranlarının bu kadar yüksek olmasını eleştirmişti. Yapılan açıklama sonrası gözler devlet bankalarına çevrilmişti. Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ilk adımı attı. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI DÜŞTÜ! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan yüksek faiz eleştirisi sonrasında Halkbank kredi faiz indirimi yaptığını duyurdu. Yapılan açıklama sonrasında Halkbanrk kredi faiz oranlarında ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.77 seviyesinden yüzde 1.62 seviyesine çekildi. 

Halkbank maaş müşterisi ihtiyaç kredisi, Halkbank hızlı kredi paketi, Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi, Halkbank özel sektör çalışanları ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.62 seviyesine çekilirken Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.58 olarak revize edildi. 

HALKBANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI DÜŞTÜ! SIFIR VE İKİNCİ EL EV KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ OLDU?

Bir müjde de ev sahibi olmak isteyen kişilere verildi. Halkbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.52 seviyesinden yüzde 1.42 seviyesine çekildi. Halkbank sıfır konut kredisi faiz oranı yüzde 1.42 olarak revize edilirken Halkbank 2. el konut kredisi faiz oranı da yüzde 1.47 olarak revize edildi. 

Sıfır konut almak için 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi bin 740 TL seviyesine gerilemiş oldu. 

HALKBANK YEŞİL IŞIK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI FAİZ ORANLARI DÜŞTÜ! SIFIR VE 2.EL ARAÇ KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ OLDU?

Yapılan güncelleme ile taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,62 olarak revize edildi. Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,62 olarak açıklanırken 2. el taşıt kredisi faiz oranı 1.64 oldu. 

Araç sahibi olmak için Halkbank üzerinden taşıt kredisi kullanan kişilerin 48 ay vadeli 50 bin TL taşıt kredisi paketinde aylık taksit tutarı bin 611 TL oldu. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir