Son Dakika Vakıfbank 67. Kuruluş Yıldönümü Kredi Kampanyası Resmen Başladı

Vakıfbank 67. kuruluş yıldönümü kapsamında kredi kampanyası başlattı. Bankanın yeni duyurduğu Nisan 2021 döneminde geçerli olacak ihtiyaç kredisi kampanyasına dair tüm ayrıntılar Emlak365'te.

Son Dakika Vakıfbank 67. Kuruluş Yıldönümü Kredi Kampanyası Resmen Başladı
Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerine çok yeni bir kredi kampanyası duyurdu. Bankanın 67. kuruluş yıldönümü kampanyası kapsamında sağlanacak olan kredi ile müşterilere ek avantajlar sunulacak. İşte nakit ihtiyacı olanlar için Vakıfbank kredi kampanyası.

VAKIFBANK'TAN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KREDİ KREDİ KAMPANYASI

Vakıfbank resmi sitesinden yayımladığı bir bilgilendirme duyurusu ile kampanyaya dair bilgi verdi. Sağlanacak kredi ve avantajlara ilişkin Vakıfbank "Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri’nde." ifadelerine yer verdi.

Nakit ihtiyacı olup Vakıfbank'ın sağladığı yeni kredi kampanyasından faydalanacaklar ay sonuna kadar başvurularını yapacaklar. Başvuru yapacak olan müşterilere sağlanacak kredi özellikleri ise şu şekilde;

KAMPANYALI KREDİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank'ın yeni kredi kampanyasında müşterilerin çok yüksek limitli nakit ihtiyaçları karşılanacak. Ayrıca ödemeler 7 farklı esnek ödeme seçeneği ile yapılacak. Bunun yanında Nisan 2021 döneminin en uygun faiz oranlarından biri sağlanacak.3.000 TL'den 125.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi

67. Kuruluş Yıldönümü Kredi Kampanyası kapsamında müşteriler en az 3.000 TL limitli krediler için başvuruda bulunacak. Bankanın talep ettiği kredi puanı ve aylık gelir şartlarının sağlanması durumunda kredi limiti 125 bin TL'ye kadar çıkacak.

Aylık Yüzde 1.51 Faiz Oranı

Nisan ayında yükselen ihtiyaç kredisi faiz oranlarında en düşük faiz oranı yüzde 1.50 bandına kadar çıkmıştı. Vakıfbank 67. Kuruluş Yıldönümü Kredi Kampanyası ile müşterilerine en uygun oranlardan biri olan yüzde 1.51 ile kredi sağlayacak. Bu faiz oranıyla kullanılacak kredinin yıllık maliyeti yüzde 24 olacak.

7 Farklı Esnek Ödeme Seçeneği

Vakıfbank kampanya kapsamında müşterilerinin gelir, kazanç durumlarına göre farklı ödeme planları sunacak. Kredi avantajları kapsamında müşteriler 7 farklı ödeme planıyla kredi geri ödemelerini yapabilecekler. Vakıfbank'tan kredi kullanacaklar ödemelerini "Aylık eşit taksitli, Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli" olarak yapabilirler.

SMS İLE BAŞVURU OLANAĞI

Vakıfbank'tan 67. Kuruluş Yıldönümü Kredi Kampanyası ile nakit ihtiyaçlarını karşılayacak olan başvurularını ister banka şubesinden ister internet, mobil bankacılık üzerinden isterlerse de 5724’e sms göndererek yapabilecekler.
Yorumlar (0)