Şubat'ta 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kullanırsam En Düşük Kaç TL Taksitle Öderim?

Şubat ayında ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar en düşük faiz oranını araştırıyorlar.

Şubat'ta 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kullanırsam En Düşük Kaç TL Taksitle Öderim?

Şubat ayında ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar en düşük faiz oranını araştırıyorlar. Peki Şubat'ta 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini en düşük kaç TL taksitle yapar? Bankaların güncel oranları.

Kredi kullanımlarına ilişkin uzmanlar tarafından yapılan açıklamalarda kredi faiz oranlarının çok yükseldiğine vurgu yapılıyor. Uzmanlar, Şubat 2021 döneminde sunulan faiz oranlarının yalnızca zaruri durumlarda için kullanılabilecek maliyetlere sahip olduğunu ifade ediyorlar.EN DÜŞÜK MALİYETLİ İHTİYAÇ KREDİLERİBu dönemde paraya sıkışan ve nakit ihtiyacı olanlar ise en düşük maliyetli kredi fırsatlarını araştırıyorlar. Türkiye'de geçerli politika faiz oranlarının yükselmesi nedeniyle artan kredi faiz oranlarının yılın ikinci yarısına kadar bu seviyede gitmesi bekleniyor. Ancak bazı bankalar faiz oranlarında indiirmlere başladılar. Özellikle şubat döneminde bazı bankaların kampanyaları dikkat çekici oranlara geldi. QNB FİNANSBANK'TAN 1.29 KAMPANYASIQNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasında güncellemeye gitti. Bazı özel koşullarla sağladığı kampanya kapsamında müşterilerine yüzde 1.29 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sunduğunu duyurdu. Ödeme sürecinde de erteleme sağlayan banka esnek ödeme seçenekleri de sağlıyor. 

Banka müşterilerinin kredi kullanımlarında kredi risk puanına bakıyor. Eğer müşterilerin kredi risk puanları çok güvenilir seviyede yer alıyorsa QNB Finansbank düşük faiz uyguluyor. Ancak puanı kötü durumda olanlara ise yüksek faiz uygulanıyor. DİĞER BANKALARDA SON DURUM NASIL?İhtiyaç kredisinde QNB Finansbank dışında yüzde 1.30'un altında kredi sağlayan banka bulunmuyor. Ancak bazı bankalar tarafından sunulan bazı oranları sizlerle paylaşıyoruz. TEB kış kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine yüzde 1.45 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. İNG Bank'ın güncel kredi faiz oranı ise yüzde 1.49 seviyesinde. İş Bankası'nın ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.50 bandında yer alıyor. Emlak365.com

Yorumlar (0)