Şubat'ta Çek Mayıs'ta Öde! Kefilsiz, Şartsız Tek Tıkla Başvuruyla 15.000 TL İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacı olup bankaların kredi kampanyalarını araştıranlar için en düşük faiz oranlarından biriyle sunulan İNG Bank kredi fırsatlarını araştırdık.

Şubat'ta Çek Mayıs'ta Öde! Kefilsiz, Şartsız Tek Tıkla Başvuruyla 15.000 TL İhtiyaç Kredisi
Nakit ihtiyacı olup bankaların kredi kampanyalarını araştıranlar için en düşük faiz oranlarından biriyle sunulan İNG Bank kredi fırsatlarını araştırdık. 3 ay erteleme fırsatıyla sunulan kredi paketinde müşterilerin kredi puanları en önemli etmen olarak öne çıkıyor.

PARAYA İHTİYACI OLANLARA İNG BANK'TAN 3 AY ERTELEMELİ KREDİ

Şubat döneminde hem çalışma hayatı içerisinde yer alan vatandaşların hemde esnafların nakit ihtiyaçları oluyor. Ancak bankaların yüksek maliyetli kredi olanakları, vatandaşların bu ihtiyaçlarını karşılamalarında en önemli engel konumunda. Çok sayıda banka yeni güncellemeleri ile kredi faiz oranlarını daha yüksek seviyeye çıkarırken bazı bankalar belli maliyet seviyenin altında kaldı. Bu dönemde kredi olanakları ile dikkat çeken bankalardan bir tanesi de İNG Bank oldu.

Müşterilerine daha önceki dönemlerde sağladığı kredi kampanyaları ile dikkat çeken banka, bu özelliğini bahar öncesi dönemde de sürdürüyor. Birçok bankaya göre daha düşük maliyet oranları ile kredi sağlayan bankanın sunduğu oranlar yeni hafta başında yenilendi. Müşterilerine yeni faiz oranlarıyla kredi sağlayacak bankanın ilan ettiği özellikler ise sizlerle.

İLK TAKSİT ÖDEMELERİ MAYIS ORTASINDA

Şubat ayında İNG Bank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler için banka, ödeme erteleme imkanı sağlıyor. Pandemi süreci sonrasında bankaların kredi kampanyalarında sık sık gördüğümüz ödeme erteleme fırsatları müşterilerin ekonomik durumlarını toparlamalarına yardımcı oluyor. İNG Bank müşterilerine sunduğu ödeme erteleme fırsatıyla Şubat 2021 döneminde kredi kullanılması durumunda ilk taksiti Mayıs ortasında alıyor. Ödemeler ise vade sürecine göre yeniden belirleniyor.

BİRÇOK BANKADAN DAHA DÜŞÜK MALİYET OLANAĞI

İNG Bank ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.44 olarak duyuruldu. Bu dönemde en düşük faiz oranına sahip olan QNB Finansbank kamu personellerine yüzde 1.39 faiz oranıyla özel şartların sağlanması durumunda kredi olanağı sağlıyor. QNB Finansbank'ın bu kampanyasının ardından ise standart kredi paketlerinde en düşük oran İNG Bank'ta bulunuyor. İNG Bank'tan yüzde 1.44 faiz oranıyla 36 ay vadeli kredi kullanılması durumunda yıllık kredi maliyeti 23.29 seviyesinde oluyor.

15.000 TL KREDİ ÖDEME PLANIKREDİ PUANINA DİKKAT

İNG Bank tarafından sağlanan kredi kampanyasından faydalanmak için en önemli koşul kredi puanı. Kredi puanı en güvenilir seviyede olanlar yüzde 1.44 faizle kredi kullanabilecekler. Kredi puanı düşük olanlara ise banka kendi puanları kapsamında yeni bir faiz oranıyla ödeme planı oluşturacak.

Emlak365.com
Yorumlar (0)