TEB 0.79 Faiz Oranı İle Hoş Geldin Kredisi Kampanyası Başlattı!

Kısa vadeli kredi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak TEB yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. 36 ay vadeli TEB'den Hoş Geldin Kredisi kampanyası ile en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.79 seviyesine çekildi. Detaylar haberimizde...

TEB 0.79 Faiz Oranı İle Hoş Geldin Kredisi Kampanyası Başlattı!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan dörtlü kredi kampanyası ile konut ve taşıt kredisi paketlerinde rekabet ihtimali zorlaşan kamu bankaları çareyi ihtiyaç kredisi paketlerine yüklenmekte buldu. 

Kamu bankalarının konut kredisinde yüzde 0.64 ve taşıt kredisi paketinde ise yüzde 0.49 oranını kullanması üzerine ihtiyaç kredisi paketlerinde özel bankaların indirim yarışları başladı. 

TEB HOŞ GELDİN KREDİSİ İLE YÜZDE 0.79 FIRSATI SUNDU! 

Normal kredi paketinde ihtiyaç kredisi başlangıç rakamı olarak yüzde 0.89 seviyesini uygulayan TEB yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. 

TEB tarafından "Siz de TEB müşterisi olun, tüm ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayın! Henüz TEB Müşterisi değilseniz siz de TEB müşterisi olun %0,79'dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredinizi hemen alın" sözleri ile duyurulan kampanya ile söz konusu orandan sadece ilk kez TEB kredisi kullanacak kişilerin yararlanacağı ilan edildi. 

Söz konusu kredi paketinde en düşük kredi vadesi 3 ay ve en uzun kredi vadesi 36 ay ile sınırlandırıldı. TEB hoş geldin faizi kredi oranı yüzde 0.79 rakamı sadece kredi notu oranı 1850 puan ve üzeri olan kişilere uygulanacak olup CEPTETEB İnternet Şubesi , CEPTETEB Mobil Uygulaması, Çağrı merkezi ve TEB internet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurularda geçerli olacaktır. 

Emlak365.com