TEB 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası İle 20 Bin TL Krediyi Ayda 752 TL Taksitle Veriyor

Ramazan Bayramı'na kısa bir süre kala bayram kredisi hamlesi yapan TEB, oldukça cazip imkanlarla müşterilere ihtiyaç kredisi veriyor. TEB bayram kredisi şartları nelerdir? TEB bayram kredisi avantajları nelerdir?

TEB 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası İle 20 Bin TL Krediyi Ayda 752 TL Taksitle Veriyor

Türkiye'de her bayram öncesinde bankalar bayram kredisi kampanyası başlatarak müşterilereçeşitli kolay imkanlarla ihtiyaç kredisi verirler. Koronavirüs süreci öncesinde esasen bu bayram kredileri insanların bayram tatillerinde aileleri ile güzel bir tatil yapmalarına veya memleketlerine gitmelerine yardımcı olan bir finansal destek görevi görüyordu. Ancak koronavirüs salgını ile tatil seçeneği vereden çıkınca ev ekonomik göstergelerde de bozulma meydana gelince insanlar borçlarını ödeyebilmek için bayram kredisi kullanmaya başladılar.

3 AY ERTELEMELİ BAYRAM KREDİSİ

Bayram kredisi kampanyası açıklayan bankalarında birisi de TEB oldu. TEB tarafından yapılan bilgilendirmeye göre müşterilere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi bayram kredisi kampanyası ile veriliyor. 36 aya kadar vade seçeneği ile kullanılabilen bu krediler ile müşteriler Findeks notlarına göre değişmekle beraber aylık 1,45 kredi faizi ödüyorlar.

TEB'in bayram kredisi hakkında kapsamlı bir açıklama yapan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, “TEB olatak uzun yıllardır müşterilerimizin finansman ihtiyaçlarını en uygun koşullarda karşılıyoruz. Bayram döneminde de ekstra bir nakit ihtiyacı doğabileceğini düşünerek yeni bir kredi kampanyası başlattık. Bu kampanyaya göre müşterilerimiz aylık yüzde 1,45'ten başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Müşterilerimizin bayramda yaşayabilecekleri nakit sorunlarına bu şekilde çözüm ürettik.” dedi.

TEB 20 BİN TL BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA!

TEB bayram kredisi için başvuru yapmayı düşünen müşteriler kredi hesaplama tablosunu merak ediyorlar. Buna göre 36 ay vadeli TEB Bayram Kredisi kampanyası kapsamında 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık 752 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredi hesaplaması 1.850 Findeks notu olan ve aylık yüzde 1,45 kredi faizi uygulanan müşteriler için geçerli olmaktadır. Findeks notuna göre kredi faiz oranından değişiklik olabilmektedir.

Yorumlar (0)