TEB'den 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Şimdi Al 2021'de Öde Kredi Desteği

TEB kredi kampanyaları ile müşterilerine büyük fırsatlar sunarken bunlardan biri de ihtiyaç kredisi destek paketi oldu. TEB Sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyası ile 3 ay ötelemeli kredi kullanma imkanı sunarken müşterilerine acil nakit para ihtiyaçları için hemen para desteği sağlarken ödemesini 2021 yılına erteleme imkanı tanıyor. İşte ihtiyaç kredisi detayları...

TEB'den 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Şimdi Al 2021'de Öde Kredi Desteği

Vatandaşın pandemi nedeniyle nakit paraya ihtiyacı her geçen gün artarken bankalarda gelen yoğun talep üzerine yeni kampanyalar yapmayı sürdürüyor. Bu bankalardan biri de TEB oldu. 

TEB ihtiyaç kredisi kampanyası ile büyük yankı uyandırmaya devam ediyor. Sonbahara özel ihtiyaç kredisi düzenleyen bankalar arasında yer alan TEB 3 ay ertelemeli kredi desteği sağlayacak. 

TEB SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 3 AY ERTELEMELİ KREDİ DESTEĞİ 

TEB müşterisi olmayan kişilerin dahi yararlanabildiği kampanya büyük ilgi görmeye devam ederken özellikle de 3 ay erteleme imkanı sunulması vatandaşın ilgisini çekiyor. Ekonomide yaşanan dalgalanma ve korona virüs salgını nedeniyle önünü görmek isteyen vatandaş 3 aylık erteleme desteğini cazip bulurken Findeks kredi notu ortalamasına göre ihtiyaç kredisi oranı belirleniyor. 

Kredi notuna göre faiz oranı belirleyen bankalar arasında yer alan TEB Findeks kredi notu ortalaması 1850 ve üzeri olan kişilere yüzde 1,24 oranı ile ihtiyaç kredisi desteği sağlıyor. Kredi notu daha düşük olan kişiler için ise ne yazık ki not ortalaması düştükçe faiz oranı yükseliyor ve kişiye özel kredi faiz oranı belirleniyor. 

Sonbaharda ihtiyacın çok, TEB'de kredin çok sloganı ile kredi veren banka avantajlı faiz oranlarına ek olarak ilk taksit için 3 ay erteleme imkanı da sunuyor. Bu sayede kredisini Ekim ayında kullanan kişiler ilk taksit ödemelerini Ocak 2021 tarihine ertelemiş olacaklar. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemeleri 360 TL olarak gerçekleşecek. Kredi tahsis ücreti olarak ise 52,50 TL masraf ödenecek. 

Emlak365.com