TEB Hoşgeldin İhtiyaç Kredisi ile Yüzde 1,45 Faiz Fırsatını Sundu!

TEB Bankası hoşgeldin ihtiyaç kredisinden yararlanmak için ise TEB şubelerine ilk olarak ziyaret yapılası ve bir hesap açılışının sağlanması gerekiyor.

TEB Hoşgeldin İhtiyaç Kredisi ile Yüzde 1,45 Faiz Fırsatını Sundu!
TEB Bankası hoşgeldin ihtiyaç kredisinden yararlanmak için ise TEB şubelerine ilk olarak ziyaret yapılası ve bir hesap açılışının sağlanması gerekiyor. Ardından alınan kredi limit de bu hesaba teslim alınıyor. İşleyiş kapsamında ise 50 bin TL limite kadar krediyi %1,45 faiz oranı ve 36 ay vade imkanı ile almak mümkün oluyor. Şuan için başvuruların başladığı belirtiliyor.

Şartlar

Diğer yandan hoşgeldin kredisi için 5, 10, 20, 30 ve maksimum 50 bin TL tutarında limit talebi yapılabiliyor. Tüm limitler için faiz oranı ve vade süresinde ise bir değişiklik uygulanmıyor. Kredinin alımında için ise hesap açılışının haricinde belirli şartlar verildi. İlk olarak 18 yaşının üstünde olmak ikinci olarak ise gelir belgesine veya maaş bordrosuna sahip olmak gerekli oluyor.

Diğer bir şart ise kişinin bankacılık sisteminde riskli müşteri sınıfında yer almaması. Bunun için ise geçmiş dönemde kullanılan ve halen yasal takipte yer alan kredi kartı ve kredi borcuna sahip olmamak gerekli. Tüm bu şartları sağlayanlar şubelerden kısa bir süre içinde %1,45 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi alacaklar.

50 bin TL Hoşgeldin Kredisi ve Başvuru

50 bin TL değerindeki hoşgeldin kredisinin 36 ay vade tanımlı modelinin aylık taksitleri 1.881 TL gibi düşük bir rakam olarak karşımıza çıkıyor. Kredi 20 bin TL olarak alındığında ise hesaplanan 752 TL’lik taksitler oldukça avantajlı yansıyor. 10 bin TL hoşgeldin kredi için 36 ay vadede talep edilen aylık taksit ise 376 TL olarak şekilleniyor.

Krediye başvuru yapmak için TC kimlik kartı fotokopisi, isme düzenlenmiş bir adet fatura, ikamet belgesi, maaş bordrosu ile birlikte en yakın TEB şubesine gidilecek. Burada ilk olarak hesap açılışı gişe alanından sağlanıp, ardından evrakların teslimi yapılacak. İşlem adımları ardından ‘’TEB Hoşgeldin İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu’’ doldurup, imzalanarak işlem tamamlanıyor.
Yorumlar (0)