TEB'den Bahar Kampanyası! 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile dikkat çeken bankalar arasında yer alan TEB, bahar kampanyasını açıkladı.

TEB'den Bahar Kampanyası! 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi
İhtiyaç kredisi kampanyaları ile dikkat çeken bankalar arasında yer alan TEB, bahar kampanyasını açıkladı. Müşterilerine uygun ödeme koşulları ihtiyaç kredisi vereceğini ilan eden banka ödeme sürecinde de kolaylıklar sağlayacak.

TEB'in kampanyalı ihtiyaç kredisinde yer alan faiz oranları, esnek ödeme seçenekleri, kredi ödeme erteleme fırsatları ve kredi başvuru koşulları şöyle;

TEB'DAN BAHAR DÖNEMİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Nakit ihtiyacı olanlar için TEB mart ayı ortasında yeni kredi kampanyasını duyurdu. Türkiye Ekonomi Bankası'nın resmi sitesinden ilan edilen kredi kampanyasında müşterilere birçok bankaya göre daha düşük faiz oranıyla kredi sağlanacağı ilan edildi.

TEB müşterilerine açıkladığı kredi kampanyasında aylık yüzde 1.45'ten başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi sağlayacağını açıkladı. Bankanın açıkladığı bu kredi kampanyasında uygulanacak faiz oranı ise sadece kredi notu 1900 üzerinden 1850 puan ve üzerinde olan müşteriler için geçerli. Müşterilerin kredi notunun yüksek olması durumunda düşük faizle kredi sağlanacak.

Ancak müşterilerin bankacılık işlemleri nedeniyle kredi puanlarının 1850 puandan daha aşağıda olması yada kötü olması durumunda uygulanacak aylık faiz oranı yüzde 1.45'ten daha fazla olacak. TEB bu faiz oranını kişiye özel olarak ilan edecek.

TEB BAHAR KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

TEB tarafından sağlanan bahar kredisiyle nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyenler aylık yüzde 1.45 faiz oranıyla kredi kullanma şansına sahipler. Bunun dışında banka müşterilerine 36 ay vadeli ödeme planı sunuyor. Belli bir limite kadar olan krediler için online başvuru kabul eden banka kredi limitinin yüksek olması durumunda banka şubelerinden başvuru yapılmasını talep ediyor. Kredi geri ödemelerinde müşterilerine özel ödeme seçenekleri sunan TEB, bunun dışında müşterilerinin talep etmesi durumunda 3 ay ödeme erteleme sağlıyor.

TEB KREDİ BAŞVURULARI NEREYE YAPILACAK?

TEB tarafından sağlanan kredi kampanyasından faydalanacak olanlar başvurularını TEB mobil uygulaması, TEB internet bankacılığı, TEB müşteri hizmetleri ve banka şubelerinden yapabilecekler.
Yorumlar (0)