Tek Başvuruyla 200 Bin TL İhtiyaç Kredisi Yapı Kredi Bankası’ndan

Yapı Kredi Bankası müşterilerine tek başvuru ile 200 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. Mart ayının en yüksek kredi limitlerinden birisini sunan bankanın, ihtiyaç kredisi özellikleri ve başvuru şartları da ilan edildi. İşte tüm bilinmesi gerekenler.

Tek Başvuruyla 200 Bin TL İhtiyaç Kredisi Yapı Kredi Bankası’ndan
Farklı ihtiyaçlar ve gereksinimler adına yüksek tutarda nakit ihtiyacı olanlara çok sayıda banka belli bir seviyenin üzerinde kredi olanağı sağlıyor.

Emlak365.com olarak bizlerde bu dönemde sağlanan en yüksek limitli krediler listesinde ilk sıralarda yer alan Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Paketinin özelliklerini araştırdık.

EN YÜKSEK İHTİYAÇ KREDİSİ LİMİTİNE SAHİP BANKALAR

Bahar aylarında normalleşme sürecinde ihtiyaç kredisi ihtiyacı olanlar için en yüksek limitle kredi veren bankaları sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle devlet bankaları müşterilerine yüksek limitle kredi sağlayan bankaların başında geliyor. Vakıfbank müşterilerine 125 bin TL kredi limiti sunar. Halkbank ve Vakıfbank ise müşterilerine 100.000 TL limitle ihtiyaç kredisi sağlar.

Devlet bankalarının dışında Garanti BBVA, Denizbank, Şekerbank, İş Bankası gibi bankalarda müşterilerinin kredi puanlarının yeterli olması, aylık gelirlerinin kredi talebini karşılaması durumunda 100.000 TL kredi olanağı sağlarlar.

QNB Finansbank müşterilerine 75 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlarken İNG Bank müşterilerinin 70 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarına yanıt verir. Bu bankalar ayrıca ek teminat ile bu limitleri yükseltebilirler.

Son olarak ise Yapı Kredi Bankası müşterilerinin 200.000 TL’ye kadar kredilerine olumlu yanıt verir.

200.000 TL LİMİTLİ YAPI KREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç kredisi kullanacaklar için sağlanan 200.000 TL’lik limit hemen hemen tüm bankaların üzerinde. Bu kredi limitinin onaylanması için başvuru sahiplerinin hem aylık gelirlerinin çok yüksek olması hemde kredi puanlarının güvenilir bir düzeyde olması gerekiyor.

Bankanın resmi sitesinde başvuru koşullarının sağlanması durumunda, müşterilere sağlanacak ihtiyaç kredisi özellikleri şu şekilde aktarıldı.

En az 1.000 TL, en fazla 200.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz.

Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir.

Kullanım esnasında vefat ve maluliyeti kapsayan Kredili Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yapı Kredi Bankası 200.000 TL ihtiyaç kredisi için başvurular banka şubelerine doğrudan yapılabilir. Bu yöntemin dışında banka SMS, Mobil Bankacılık yada İnternet Bankacılığı üzerinden de kredi taleplerine yanıt verebilir. Yüksek limitli kredi başvurularında banka ek teminat, kefil talep edebilir.
Yorumlar (0)