Tek Bir SMS İle Kolay İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Listesi ve Başvuru Numaraları! Yapı Kredi, Garanti, TEB, ING, Akbank, İş Bankası, Denizbank

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için tek bir SMS ile kolay kredi veren bankalar ve güncel faiz oranlarını sizler için derledik.

Tek Bir SMS İle Kolay İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Listesi ve Başvuru Numaraları! Yapı Kredi, Garanti, TEB, ING, Akbank, İş Bankası, Denizbank

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için tek bir SMS ile kolay kredi veren bankalar ve güncel faiz oranlarını sizler için derledik. İşte, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası, QNB Finansbank, TEB ve ING Bank tarafından verilen SMS kredi faiz oranları ve başvuru yapacağınız telefon başvuru numaraları!

Merkez Bankası tarafından yapılan güncellemeler sonrasında ne yazık ki kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselirken Temmuz ayı başında yüzde 0.75 seviyesine kadar çekilen faiz oranları bir anda yüzde 1.07 seviyesine kadar yükseldi. Bankaların yapmış oldukları güncellemeler ile faiz oranlarının daha da yükseleceği ihtimali ağırlık kazanırken süreçte acil nakit paraya ihtiyacım var diyenler için uygulanacak güncel faiz oranları ile bankaların SMS kredi başvuru numaralarını paylaşıyoruz... BANKALARIN SMS İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU NUMARALARI VE GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI LİSTESİ! YAPI KREDİ BANKASI SMS İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURU NUMARASI AĞUSTOS 2020Kredi faiz oranları yükselen bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası bankaya gitmeden kredi kullanmak isteyen müşterilerine internetten başvuru yapma imkanı yanı sıra SMS kredi kullanma kolaylığı da tanıyor. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ise en düşük yüzde 1,59 olarak uygulanıyor. 

Yapı Kredi SMS kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin cep telefonlarının SMS bölümünden kredi türü boşluk aylık gelirlerini yazarak oluşturdukları bu mesajı 4411 numarasına göndermeleri yeterli oluyor. (Örnek: Bireysel 12345678901 1000)GARANTİ BANKASI SMS İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURU NUMARASI AĞUSTOS 202060 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için SMS kredi kolaylığı da sağlıyor. 

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı en düşük yüzde 1,29 seviyesinden başlarken banka kredi başvurusu için Garanti Bankası şubeleri, mobil şube ve internet şubenin yanı sıra cepten kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler için ise 444 0 335 anında Kredi Hattı hizmetini sunuyor. Bu numarayı arayan kişiler başvuru işlemlerini bankaya gitmeden yaparak anında kredi kullanma imkanına sahip oluyorlar. TEB SMS İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURU NUMARASI AĞUSTOS 2020TEB Bankası da tıpkı Garanti Bankası gibi müşterilerine teknolojinin imkanlarından yararlanarak kolay bir şekilde kredi kullanma imkanı sunuyor. Cep telefonu üzerinden kolay kredi başvuru imkanı sunan banka CEPTETEB hizmeti ile müşterilerine kredi başvuru yapabilmek imkanı tanıyor. 

10 bin lira ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yüzde 1,25 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren banka diğer bankalardan farklı olarak masrafsız ihtiyaç kredisi desteği sağlıyor. Başvurular CEPTETEB internet sitesi üzerinden kabul edilmektedir. ING BANKSMS İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURU NUMARASI AĞUSTOS 2020Türkiye'nin en çok kredi veren bankaları arasında yer alan ING Bank SMS ile kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Yüzde 1.14 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler kredi başvurularını SMS ve internet üzerinden yapabiliyorlar. 

Kampanyadan yararlanarak ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık kredi taksit tutarları 60 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanmaları halinde aylık 245 lira olarak gerçekleşiyor. AKBANK SMS İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURU NUMARASI AĞUSTOS 2020Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yükselen bankalar arasında üst sıralarda yer alırken SMS ile kredi kullanma kolaylığı sunuyor. Akbank SMS kredi başvurusu telefon numarası 4425 olarak uygulanırken SMS kredi başvurusu için KREDİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı da ekleyerek oluşturduğunuz kısa mesajı 4425 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. 

İŞ BANKASI SMS İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURU NUMARASI AĞUSTOS 2020SMS kredi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası üzerinden mesaj göndererek ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için her birinin arasında bir boşluk bırakılacak şekilde NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR bilgilerinin yazılarak oluşturulan kısa mesajın 4402 numarasna gönderilmesi yeterli oluyor. 

QNB FİNANSBANK SMS İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURU NUMARASI AĞUSTOS 2020Kredi faiz oranları ile yakından takip edilen QNB Finansbank en uygun ihtiyaç kredisi veren banka olarak öne çıkıyor. Finansbank SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için sadece kimlik numaranızı yazmış olduğunuz kısa mesajı başvuru numarası olan 5030'a SMS atmanız yeterli oluyor. 

DENİZBANK SMS İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURU NUMARASI AĞUSTOS 2020Cebimde Kredi ile Hayat Deniz'de Güzel sloganı ile başlatılan kampanya kapsamında Denizbank SMS kredi kullanımına olanak sağlıyor. 

Yüzde 1,69 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanımına olanak sağlayan Denizbank SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için büyük harflerle KREDİM yazıp oluşturduğunuz bu kısa mesajı 3280 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. Denizbank 55 bin liraya kadar ilk 3 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere 60 ay vadeli kredi kullanımına olanak sağlıyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)