Türkiye İş Bankası 80 bin TL’lik İhtiyaç Kredisinde Yüzde 1,50 Faiz Oranı Açıkladı!

Türkiye İş Bankası %1,50 düşük faiz oranı üzerinden 10 bin TL’den 80 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi limiti ile vatandaşları buluşturduğunu ifade etti.

Türkiye İş Bankası 80 bin TL’lik İhtiyaç Kredisinde Yüzde 1,50 Faiz Oranı Açıkladı!
Türkiye İş Bankası %1,50 düşük faiz oranı üzerinden 10 bin TL’den 80 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi limiti ile vatandaşları buluşturduğunu ifade etti. Bu kapsamda maksimum 80 bin TL kredi %1,50 faiz oranı ve 36 ay vade süresi üzerinden kullanılacak. 10, 20 ve 50 bin TL kredi kullanımı yapmak isteyenler de aynı faiz oranı ve vade süresinden yararlanabilecekler.

Türkiye İş Bankası Kredisinin Detayları

Yapılan yeni kampanya kapsamında 80 bin TL’lik ihtiyaç kredisi için 36 aylık ödeme planında aylık taksitleri ile 3.039 TL olarak hesaplandığı belirtildi. Diğer bankalar tarafından kampanyalı olarak sunulan 80 bin TL değerindeki kredi seçeneklerine bakıldığında ise 36 ay vade kapsamında 3300 TL’den başlayan taksitler hakim oluyor. Bankaların sundukların faiz oranı ise %2,00 seviyesinden başlıyor.

Bu detaylar ele alındığında şuan için ihtiyaç kredisinde yüksek limitli ve düşük faizli modellerde Türkiye İş Bankası tarafından sunulan kredi önde yer alıyor. İş Bankası kredi için başvurunun ise şubelerden yapılabileceğini, çünkü kampanyalı kredilerden yararlanma şamasında evrak tesliminin şart olduğunu belirtti.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Türkiye İş Bankasının 80 bin TL tutarlı ve %1,50 faiz oranlı ihtiyaç kredisinden yararlanmak için TC kimlik kartı, maaş bordrosu, isme düzenlemiş bir adet doğalgaz, elektrik veya telefon faturası evrak olarak talep ediliyor. Bu evrakların yanında geçmişte kullandıkları kredilerine kredi kartlarına ilişkin şuan yasal takibe düşmüş borcu olmayan, 18 yaşını tamamlamış kişiler kampanyadan yararlanacaklar.

Şartlara uyum sağlayanlar ise kendilerine en yakın konumda olan Türkiye İş Bankası şubesine giderek, müşteri temsilcilerine önce evrak teslimi gerçekleştirecekler Ardından ‘’ Kampanyalı İhtiyaç Kredisi Başvuru Talep Formu’’ kimlik ve iletişim bilgileriyle doldurularak, imzalanacak. Formun teslimi ardından başvuru tamamlanacak. Şartlara uygunluk sağlayan başvuru sahipleri ise 80 bin TL’lik kredi limitlerini başvuru şubesinden açılan hesapları içine teslim alacaklar.
Yorumlar (0)