Türkiye'de İlk! Vakıfbank Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası Başladı

Faizsiz kredi kampanyası başlatan Vakıfbank merakla beklenen başvuru şartlarını açıkladı. Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank ile Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan N11 arasında imzalanan ortak anlama ile sıfır faizli dijital kredi verileceği duyuruldu. Vakıfbank faizsiz alışveriş kredisi kampanyası detayları haberimizde!

Türkiye'de İlk! Vakıfbank Faizsiz Anında Dijital Kredi Kampanyası Başladı

Vakıfbank tarafından başlatılan Dijital İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile N11 üzerinden yapılan alışverişlerde sıfır faizli kredi verileceği ilan edildi.Düzenlenen kampanyada Türkiye'nin en büyük online alışveriş siteleri arasında yer alan N11 ile kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank arasında imzalanan anlaşma kapsamında anında dijital kredi verileceği ilan edildi. 

VAKIFBANK DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI İLE FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ DESTEĞİ VERİLECEK! 

Vakıbank internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile ihtiyaçlarını ertelemek istemeyen kişilere N11 internet sitesi üzerinden yapacakları alışverişler için anında dijital kredi kullanma imkanı sunulacağı ilan edildi. Başlatılan kampanya kapsamında Vakıfbank Anında Dijital Kredi ya da Vakıfbank Taksitli Ek Hesap üzerinden ödeme imkanı sunulacak. 

Online alışveriş kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank tarafından bir ilk olarak Mastercard tarafından Masterpass alt yapısı ile ödeme imkanı ile sunulacak. 

Söz konusu krediden yararlanmak isteyen kişiler ilk olarak N11 internet sitesine giriş yapacaklar ve beğendikleri ürünü sepetlerine ekleyecekler. Ödeme sayfasında ise Vakıfbank Anında Dijital Kredi İle Öde seçeneğini tercih edecekler. Bu ekranda vade seçeneği tercih edilir ve kredi sözleşmesi onaylanır. 

36 aya kadar vadeli olarak belirlenen kredi tutarı önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı olan Bankomat hesabına ardından da 3 D ödeme onayı ile üye işyeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi tamamlanmış olacak. Söz konusu kampanya şu anda sadece masaüstü ve dizüstü bilgisayalardan yapılan alışverişlerde kullanılabilecek.

Yorumlar (0)