Uygun Faizle Hemen 10 Bin TL, 20 Bin TL, 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankaların Listesi

Borç ödeme konusunda sıkıntı çeken vatandaşlar ihtiyaç kredisi kampanyalarını inceleyip kendilerine en uygun şartlarda kredi verecek bankaları öğrenmek istiyorlar. En cazip ihtiyaç kredisi kampanyalarını hangi bankalar düzenliyor. 

Uygun Faizle Hemen 10 Bin TL, 20 Bin TL, 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankaların Listesi

Türkiye'de vatandaşlar pandemi sürecinde oldukça sıkıntılı bir dönemden geçiyorlar. Maddi gelirlerinde kayıp olan vatandaşlar bütçelerini toparlayabilmek için ek nakit akışına ihtiyaç duyuyorlar. Bunun en kolay ve çabuk yolu da bankalardan hitiyaç kredisi kullanmak oluyor. Bankalardan ihtyiaç kredisi kullanan vatandaşlar bütçelerini denkleştirebiliyorlar. 

İhtiyaç kredisi kullanmak için en cazip faizleri araştıran vatandaşlar tüm bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını mercek altına alıyorlar. Şu anda en uygun koşulları ihtiyaç kredisi talep eden müşterilerine sunan bankalar oldukça yoğun bir kredi süreci ile karşı karşıya kaldılar. 

Müşteri sayılarını da ciddi oranda arttıran cazip ihtiyaç kredisi kampanyaları bankalara iki türlü avantaj sağlıyor. Bu avantajın cazibesi ise ihtiyaç kredisi kampanyalarında müşterilere fırsat olarak dönüyor. İşte en uygun faizleri ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen bankalar...

VAKIFBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 382 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise ödenen toplam tutar 13.781 TL oluyor. 

ZİRAAT BANKASI 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kjullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,51 kredi faizi uygulanıyor. İhtiyaç kredisi için Ziraat Bankası'na başvuran ve 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler vade süresince bankaya her ay 761 TL kredi taksiti ödüyorlar.

QNB FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 1.115 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin bankaya ödeyecekleri toplam tutar 40.145 TL'yi buluyor. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU

İhtiyaç kredisi kullanmak için TEB'i seçen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,45 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi faizi 1.850 kredi puanı olan müşteriler için geçerli oluyor. Kredi puanına göre kredi faizi değişiklik gösterebiliyor. Yüzde 1,45 aylık faizle 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 376 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Yorumlar (0)