İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıf Katılım Bankası'ndan İşyeri Finansmanı Şubat 2021 Kar Payı, Vade ve Ödeme Avantajları

Vakıf Katılım Bankası müşterilerinin yatırım amaçlı işyeri alımlarına finansman desteği sağlıyor Bankanın sunduğu kar payı oranları ve Şubat 2021 dönemi finansman kullanım detayları haberimizde.

Vakıf Katılım Bankası müşterilerinin yatırım amaçlı işyeri alımlarına finansman desteği sağlıyor Bankanın sunduğu kar payı oranları ve Şubat 2021 dönemi finansman kullanım detayları haberimizde.

Vakıf Katılım Bankası müşterilerinin arsa alımlarına çok özel kar payı oranlarıyla aracı oluyor. 

Banka müşterilerine diğer bankalardan farklı olarak daha yüksek limitli finansman desteği sağlarken ödeme sürecinde de ek olanaklar sağlıyor. Vakıf Katılım Bankası’nın 2021 yılı Ocak ayı sonu finansman paketinde yer alan özellikler şu şekilde;

ARSA ALACAKLARA KATILIM BANKASINDAN ÖZEL FİNANSMAN

Arsa alacak olan yada almayı planlayan vatandaşlar çin Vakıf Katılım Bankası tarafından sağlanan en önemli özellik kredi limiti. Banka yatırım amacıyla alınacak olan arsalar için yüzde 100 finansman desteği sağlıyor. Bankanın arsa alımlarına ilişkin açıklamasında müşterilere alınacak arsanın değerinin tamamına finansman verilebileceği bildirildi. 

Bankanın bu özelliğinden faydalanmak için ise bireysel başvuru yapmak gerekiyor. Banka müşterilerinin kredi puanlarının yüksek olması durumunda yüzde 100 arsa finansmanı sağladığını ancak bazı durumlarda ek teminat gerekebildiğini duyurdu. 

Vakıf Katılım Bankası müşterilerine ayrıca daha yüksek vade imkanı sunuyor. 

Yaz aylarında ihtiyaç kredisi vadesinin düzenlemesiyle birçok banka arsa kredisi için vade oranını 36 aya çekti. Ancak Vakıf Katılım Bankası müşterilerinin arsa alımlarına 60 ay vade ile destek oluyor. Bankanın arsa alımlarında uyguladığı güncel kar payı oranı yüzde 1.70. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Arsa alacak olan ve Vakıf Katılım Bankası’na finansman başvurusunda bulunacak vatandaşlar başvurularını, “Başvuru formu Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi Şubece istenebilecek diğer belgeler Alınacak arsaya ait tapu fotokopisi” evrakları ile birlikte banka şubesine yapacaklar. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir