Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Dönemli Taksitli İhtiyaç Kredisi Veriyor

Evlilikten eğitime, beyaz eşyadan mobilyaya ve nakit paraya ihtiyacı olanlara Vakıfbank tüketici kredisi kampanyası ile 3 ay ödemesiz dönemli kredi kullanma imkanı sundu...

Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Dönemli Taksitli İhtiyaç Kredisi Veriyor
Paraya ihtiyacı olanlara 36 aya varan vadeler, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kredi kullanma imkanı sunan Vakıfbank kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için finansman desteği sunuyor.

Vakıfbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında yüzde 1.42 seviyesinden başlayan oranlarla 125 bin liraya kadar kredi başvurusu yapılmasına olanak sağlandı.

VAKIFBANK SMS İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! VAKIFBANK'TAN TEK SMS İLE 125 BİN LİRA KREDİ

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için tek bir SMS ile 125 bin liraya kadar nakit para desteği sunulacak. Vakıfbank SMS kredi başvurusu için her birinin arasında bir boşluk bırakarak büyük harflerle KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp oluşturduğunuz bu kısa mesajı 5724 numarasına göndermeleri yeterli oluyor.

Kredi başvurusu onaylanan kişilerin Vakıfbank müşterisi olması durumunda talep ettikleri kredi tutarı anında hesaplarına yatırılıyor ve bankaya gitmeden kredi kullanmalarına olanak sağlanmış oluyor.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin 18 yaşını doldurmuş olması ve aylık düzenli belgelenebilir gelirleri olması yeterli oluyor. Bu iki şartı taşıyan kişiler başvuru yapma hakkına sahip oluyor.

Ancak Vakıfbank kredi başvuru formu dolduran müşterilerinin kredi notu ortalaması ve kredi sicili bilgilerine göre başvuruyu kabul edip etmeme hakkında sahip bulunuyor. Düşük kredi notu ortalaması olan kişilerin kredi onayı almaları zorlaşırken bu nedenle kredi notunu yükseltmeleri ya da daha düşük limitli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaları gerekiyor.
Yorumlar (0)