Vakıfbank Bayram Kredisi 2021! Şimdi Al Eylül'de Öde 50 Bin TL Kredi

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank beklenen bayram kredisi kampanyasını duyurdu. Emeklilere, asgari ücretli çalışanlara ve kamu personelleri il memurlara özel kredi kampanyası ilan edildi. Pandemi nedeni ile bankaya gitmeden SMS ihtiyaç kredisi başvurusu imkanı sunulan 3 ay ertelemeli 50 bin TL kredi veren Vakıfbank'ın bayram kredi kampanyasının detayları haberimizde...

Vakıfbank Bayram Kredisi 2021! Şimdi Al Eylül'de Öde 50 Bin TL Kredi

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler bankaların bayram kredisi kampanyası için sunmuş oldukları fırsatları yakından takip etmeye devam ederken bu bankaların arasına Vakıfbank'ta katıldı. Vakıfbank bayram kredisi kampanyası resmen duyuruldu. 

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ 2021!

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile beklenen bayram kredisi kampanyası ilan edildi. Tüm ihtiyaçlar için kullanılabilen kredi kampanyası kapsamında isteyen kişilere ilk 3 ayı ödemesiz dönemli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. 

Kampanyadan kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler yararlanabilecek. Bayram kredisi başvurusu için isteyen kişiler cep telefonu üzerinden de başvuru yapabilecek. 17 günlük tam kapanma neden ile isteyen kişiler kredi başvurusu yapmak için şubeye gitmek yerine cep telefonu üzerinden Vakıfbank SMS kredi başvurusu yapabilecek. 

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ SMS KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank tarafından sunulan bayram kredisi kampanyasından yararlanmaki isteyen kişiler başvurularını isterlerse Vakıfbank internet şubesi, İnternet Sitesi ve mobil şube yanı sıra SMS yöntem ile de yapabilecek. Tam kapanma nedeni ile banka şubesine gidemeyen kişiler bayram kredisi başvurusu için cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden her birisinin arasında birer boşluk olacak şekilde ilk önce büyük harflerle i harfinde nokta olmayacak şekilde KREDI yazıp sonrasında 11 haneli kimlik numaraları ve rakam kullanarak aylık maaş tutarını yazıp oluşturduğu bu kısa mesajı 5724 numarasına kısa mesaj olarak gönderecekler. 

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA! 36 AY VADELİ 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL OLUR, KAÇ LİRA FAİZ ÖDENİR?

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 50 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık kredi taksit tutarı bin 902 Tl olarak gerçekleşirken kredinin toplam geri ödemesi ise 68 bin 472 lira olarak gerçekleşecek. Yani 50 bin lira kredi kullanan kişilerin bankaya ödeyecekleri toplam faiz 18 bin 472 lira olacak.

Yorumlar (1)
Murat 2 ay önce
Bayram diyoaunuz kredi diyosunuz esnaf oldugumuz halde olumsuz cevap veriyosunuz bu devirde kredisi duzgun esnafmi kaldi