Vakıfbank, Halkbank Ve Ziraat Bankası'ndan Kredi Seferberliği! Günde 12 TL Taksitle Anında 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de vatandaşlar uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi kullanabilmek için piyasa araştırması yapmaya devam ediyorlar. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından müşterilere verilen ihtiyaç kredilerinin şartları araştırılıyor.10 Bin TL ihtiyaç kredisini aylık ne kadar taksit ödenir?

Vakıfbank, Halkbank Ve Ziraat Bankası'ndan Kredi Seferberliği! Günde 12 TL Taksitle Anında 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi!
Türkiye'de yaşanan ekonomik gelişmeler vatandaşların aleyhine olmaya devam ediyor. Kur dalgalanmaları veya başka nedenlerle yükselen fiyatlar karşısında vatandaşların alım gücünde ciddi gerilemeler meydana geldi. Bu gerilemelerin ne boyutta olduğu ise her ayın başında açıklanan enflasyon rakamları ile net bir biçimde ortaya çıkıyor. Bundan dolayı vatandaşlar bütçelerini çevirmekte büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Ailelerinin geçimlerini sağlayabilmek için vatandaşların bir kısmı ek kaynak ihtiyacı hissediyorlar. Bunun için de en kolay yol olarak ihtiyaç kredileri görülüyor.

İhtiyaç kredisi kullanmak yoluyla biraz olsun nefes alabilen vatandaşlar borçlarından kurtulamasalar da en azından zaman kazanabiliyorlar. Bunu da ancak ihtiyaç kredileri aracılığı ile başarabiliyorlar. Vatandaşlar için cazip ihtiyaç kredilerine yönelik araştırmalar da son günlerde oldukça fazlalaştı. Hangi bankada ihtiyaç kredilerine en uygun faizlerin verildiği mercek altına alınırken kamu bankaları yine en çok talebi gören bankalar oldu. Vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanırken ilk tercihlerini Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan yana kullanıyorlar. Bu üç bankada ihtiyaç kredisi faizleri özel bankalara göre biraz daha uygun seviyede bulunuyor.

GÜNDE 12 TL İLE ZİRAAT BANKASI'NDAN 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ!Ziraat Bankası kamu bankaları içerisinde ihtiyaç kredileri için müşterilerine en düşük aylık faizi uygulayan banka oldu. Buna göre Ziraat Bankası müşterileri aylık yüzde 1,51 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanıldığında müşteriler bankaya her ay 380 TL taksit ödemekteler. Bu da günlük 12 TL taksite denk gelmektedir. Günde 12 TL taksit ödemeyi göze alanlara Ziraat Bankası tarafından 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi veriliyor.

HALKBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ GÜNLÜK VE AYLIK TAKSİT TUTARLARI!İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihlerini Halkbank'tan yana kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Bu kapsamda müşteriler 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullandıklarında bankaya her ay 382 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bunun da günlük hesaplaması yapılınca günde 12 TL taksit ortaya çıkıyor. Ziraat Bankası ile Halkbank arasındaki kredi taksiti farkları yalnızca küsüratlarda ortaya çıkıyor. Aradaki faiz farkının büyük etkisi olmuyor.

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN VAKIFBANK'TA NE KADAR TAKSİT ÖDENİR?Vakıfbank ihtiyaç kredisi maliyet tablosu belli oldu. Vakıfbank müşterileri ihtiyaç kredisi kullandıklarında aylık yüzde 1,54 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Bu kapsamda 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanıldığında bankaya her ay 382 TL kredi taksiti ödeniyor. Günlük hesaplama ile müşteriler günde 12 TL kredi taksiti ödeyerek 10 Bin TL ihtiyaç kredisi nakit desteği alabiliyorlar.
Yorumlar (0)